Landini REX 4

Rex 4, niekwestionowany król do zadań specjalnych.

Nowa stylistyka, nowe komponenty i nowe funkcje sprawiają, że nowa seria “REX 4” oferuje znacznie większy wybór modeli do wszystkich specjalistycznych zadań.

Oprócz trzech wersji dla sadów, F, GT, GE, istnieją liczne warianty i opcje umożliwiające klientom optymalizację ich wyboru w celu spełnienia ich wymagań i zapewnienia niskiego kosztu posiadania w całym okresie użytkowania.

Z wyjątkiem wersji GE (obniżaną), wszystkie pozostałe będą dostępne z nowoczesną i funkcjonalną klimatyzowaną kabiną, w której operatorzy mogą pracować bezpiecznie i wygodnie. Nowy, stylowy wygląd ciągników i całkowicie przeprojektowana kabina zapewniają operatorowi nowe środowisko pracy, oferując lepszą widoczność, większą funkcjonalność i bardziej precyzyjne sterowanie, dzięki którym praca maszyny z przodu lub z tyłu jest łatwiejsza i szybsza, a także prawdziwie kształtowana, z bardzo wysokimi poziomami wykończenia zapewnia najwyższy komfort. W kabinie dostępna jest również opcja klasy ochrony 4, gwarantująca całkowitą ochronę operatora w środowisku ciśnieniowym monitorowanym przez czujniki.

Innowacje obejmują także oś przednią w wersjach F i GT, które oprócz sztywnej wersji z elektrohydrauliczną blokadą mechanizmu różnicowego i napędem na cztery koła, po raz pierwszy oferowany jest z centralnym układem zawieszenia.

Skrzynia biegów produkcji Landini . Nowe przekładnię występują w wariancie z mechanicznym lub elektro-hydraulicznym rewersem, 4-biegowymi z 3 zakresami, do których można dodać dwie opcje: Hi-Lo i High-Medium-Low (tylko rewers elektro-hydrauliczny), oraz biegi pełzające. Modele mogą być napędem na 2 lub 4 koła. Nowa seria REX 4 oferuje szeroki wybór WOM w wersji mechanicznej lub hydraulicznej, w zależności od przekładni, z dwoma lub czterema prędkościami (540, 540 Eco, 1000 i 1000 Eco).

Nowa kabinaNowy, stylowy wygląd ciągników i całkowicie przeprojektowana kabina zapewniają operatorowi nowe środowisko pracy, oferując lepszą widoczność, większą funkcjonalność i bardziej precyzyjne sterowanie, dzięki którym praca maszyny z przodu lub z tyłu jest łatwiejsza i szybsza, z bardzo wysokimi poziomami wykończenia zapewnia najwyższy komfort. Podczas pracy w opryskiwaczach kabina dostępna jest również w 4 kategorii filtracji, gwarantując całkowitą ochronę operatora w środowisku ciśnieniowym monitorowanym przez czujniki.

źródło danych technicznych: http://www.landini.info.pl/ciagniki/ciagniki-sadownicze/rex-4.html

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.