w , ,

Zwinny i kompaktowy ciągnik Landini Mistral2 w budżecie na „Młodego Rolnika”

W poszukiwaniu ciągników do średnich i małych gospodarstw w budżecie na „Młodego Rolnika” udaliśmy się do autoryzowanego dilera marki Landini w powiecie Rawskim – NOVAFARM, aby zaprezentować Państwu ciągnik Mistral2. 

Zwinny i kompaktowy Landini Mistral2 to ciągnik nie tylko do typowych specjalistycznych zastosowań rolniczych, ale również do prac komunalnych oraz sadownictwa.

Landini Mistral2 jest dostępny w dwóch konfiguracjach: wersji z platformą lub kabiną, oraz GE (Ground Effect), tylko dla wersji z platformą, która dzięki obniżonej konstrukcji uzyskanej dzięki dedykowanej przedniej osi oraz tylnym zwolnicom, które dodatkowo zmniejszają całkowitą wysokość maski i błotników od podłoża, co czyni ją doskonałym wyborem do pracy pod tunelami foliowymi.

3-cylindrowy, turbodoładowany silnik o pojemności 1,9 l w modelach MISTRAL 2-055 i 2-060 zapewnia moc maksymalną odpowiednio 49 i 57 KM (ISO) oraz maksymalny moment obrotowy 180 i 200 Nm dostępny już przy 1200 obr./min., co stawia MISTRAL2 na pozycji najlepszego w swojej kategorii.

Ważną nowością jest Engine Memo Switch, który umożliwia zapamiętanie obrotów silnika i szybkie ich przywoływanie za pomocą praktycznego przycisku na prawej konsoli.

Więcej na temat ciągnika, jego parametrów, wymiarów oraz do jakich upraw jest dedykowany, opowie w filmie niżej Michał Bigos – przedstawiciel firmy Novaram:

Firma Novafarm oferuje najbardziej korzystne na rynku rozwiązania finansowe.

Zapraszamy również do obejrzenia innych modeli ciągników Landini:

Nowość! Premiera opryskiwacza sadowniczego z odwróconym ciągiem i rozwadniaczem – Krukowiak TAJFUN!

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Machina ruszyła. Wzrosły ceny jabłek przemysłowych – 20 września

Samolot awaryjnie lądował na polu borówki w pow. białobrzeskim