w , ,

Nowość! Premiera opryskiwacza sadowniczego z odwróconym ciągiem i rozwadniaczem – Krukowiak TAJFUN!

Opryskiwacz sadowniczy to jedno z najważniejszych urządzeń w każdym gospodarstwie sadowniczym.

W gminie Biała Rawska odbyła się PREMIERA nowego modelu opryskiwacza sadowniczego Tajfun, firmy Krukowiak z przystawką dwuwentylatorową odwróconego ciągu. 

Opryskiwacz jest wyposażony w zaczep skrętny mechaniczny, który umożliwia ciągłą pracę maszyny bez wyłączania wałka na uwrociach. Pompa Comet o wydajności 121 litrów na minutę, blok elektrozaworów do których jest komputer Bravo 180 – informuje Grzegorz Grabowski.

Komputer Bravo 180 4 sekcyjny, ułatwia sadownikom pracę, bo kontroluje zabieg w zależności od prędkości jazdy. Wybieramy przysłowiowe 400 litrów na hektar, wpisujemy nasadzenie i to on kontroluje, wydatek cieczy określony na hektar.

Opryskiwacz Tajfun posiada 4 zbiorniki. Zbiornik główny, zbiornik do mycia rąk oraz zbiornik do płukania układu. Dodatkowym zbiornikiem jest rozwadniacz boczny. Jest on precyzyjnie wkomponowany w bryle opryskiwacza.

 Zależało nam konstruując cały opryskiwacz z rozwadniaczem, żeby był on maksymalnie wąski i opływowy. Wewnątrz opryskiwacza mamy węże zakończone płuczkami, które służą do płukania beczki od środka – dodaje Grzegorz Grabowski z firmy Krukowiak.

Opryskiwacz Tajfun może być wyposażony w różnego rodzaju szerokości opon. Prezentowany model jest wyposażony w koła dedykowane do pojemności, czyli koło szerokości 340, co powoduje że ten opryskiwacz nie będzie robił dodatkowych śladów.

Opryskiwacz wyposażyliśmy w przekładnie dwubiegową, która umożliwia nam regulację wydatku powietrza w zależności od uprawy. Prezentowany model z kolumną wentylatorową odwróconego ciągu posiada, sprzęgło odśrodkowe, które jest niezwykle potrzebne dla użytkowania ze względu na brak szarpnięć podczas włączania wałka odbioru mocy. Premierowy model to polska kolumna dwuwentylatorowego odwróconego ciągu o modułowej konstrukcji– informuje Grzegorz Grabowski z firmy Krukowiak.

Zobacz wszystkie szczegóły dotyczące NOWEGO opryskiwacza sadowniczego TAJFUN od firmy KRUKOWIAK:

Firma Krukowiak oraz NovaFarm w ciągu kilku najbliższych tygodni, będzie prowadzić bezpłatne pokazy i testy opryskiwacza. Jeżeli są Państwo zainteresowani testami opryskiwacza w swoim sadzie zapraszamy do kontaktu z firmą Krukowiak lub NovaFarm.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ceny jabłek na rynku hurtowym – 5 czerwca 2023r.

Modernizacja gospodarstw rolnych – ruszył nabór wniosków!