w , ,

Najczęściej wybierany ciągnik przez sadowników Landini – REX 4-080 S

Jeśli chodzi o ciągnik specjalistyczne to liderem wśród ciągników sadowniczych ( najcześciej wybierany ciągnik sadowniczy przez sadowników ) jest niewątpliwie Landini REX 4. Nowa generacja ciągników prezentuje się znakomicie, dzięki nowym kształtom maski silnika, ergonomii sterowania i szeregiem nowych funkcji. Seria REX4 obejmuje lekkie i wydajne ciągniki, z kabinami dostępnymi w modelach V, S, F i GT lub z platformami w wersjach F, GE, GB i GT.

Najcześciej sadownicy pytają o ciągnik REX4 – S, dlatego też nasza redakcja udała się do autoryzowanego dilera ciągników w powiecie Rawskim – NOVAFARM, aby przybliżyć Państwu więcej szczegółów dotyczących danego modelu. 

Innowacje zastosowane w serii REX 4 zaczynają się od silnika, zorientowanego na osiągi, niezawodnego 4-cylindrowego 2,9-litrowego Deutz Tier 4 Interim (TCD L4) wyposażonego w DOC. Przełącznik pamięci obrotów może zapamiętać prędkość obrotową silnika dla wygody operatora. Maksymalna moc jest rozwijana przy 2200 obr / min. Prezentowany w filmie niżej ciągnik Landini Rex4 S posiada moc 70 KM.

Prezentowany model w filmie niżej, posiada przekładnię 16 x 16 cztery zakresy prędkości jazdy, 4 biegi i na każdym biegu dodatkowo połówkę, co daje nam skrzynie 32 na 32. Udźwig podnośnika w tym modelu to 2700 kg, opcjonalnie z siłownikami wzmacniającymi to jest 3400 kg. Udźwig przedniego tuza w tym ciągniku to 1400 kg.

Więcej na temat ciągnika sadowniczego Landini modelu REX4 – S w filmie niżej:

Firma Novafarm wychodząc na przeciw rosnącym kosztom produkcji i nie stabilnej sytuacji sadowników, oferuje najbardziej korzystne na rynku rozwiązania finansowe. Więcej informacji pod numerem: 888 76 44 65 

Prosty, mechaniczny i wydajny czyli, ciągnik sadowniczy REX 3! [VIDEO]

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ceny za jabłka Gala w grupach producentów – 14 września

KRUS: wysokość miesięcznej składki na ubezpieczenie w IV kwartale 2023 r.