w , ,

TREKKER 4 – gąsienicowy ciągniki Landini wkracza na polski rynek!

Podczas mojego wyjazdu do fabryki Argo Traktors we Włoszech (Fabricco) mieliśmy okazję zobaczyć produkcję ciągników Landini rolniczych, specjalistycznych i kabin. Testowaliśmy również w warunkach polowych najnowszą serię ciągników Landini REX 4 (o tym już wkrótce w kolejnym artykule), ale serce moje skradł TREKKER 4!

Specjalistyczne ciągniki Trekker 4 oferują moc w zakresie od minimum 75 KM do maksimum 112 KM. Trekker4 nadaje się do pracy w sadach (wersja F) i w górach (wersja M). Jego stylistyka jest zgodna z nowym i cenionym stylem przyjętym dla nowej rodziny produktów Landini.

Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie do zastosowań specjalistycznych, mamy wersję do standardowych sadów z szerokich sadów i do otwartego pola. Różnią się one przede wszystkim szerokością gąsienic. Oprócz wersji platformowych, mogą być dostarczone z kabinami. Skrzynia biegów tutaj troszeczkę inaczej działa, ponieważ mamy tutaj ciągnik, który może osiągnąć maksymalną prędkość 15 km/h – informował Dariusz Wilanowski, Landini Polska.

Więcej o modelu TREKKER 4 niżej w video – prezentacji Dariusza Wilanowskiego. Zapraszamy do oglądania! 

Więcej szczegółowych informacji pod linkiem https://www.landini.it/pl/produkt/trekker4-f-m/  lub u dystrybutorów  marki Landini w Polsce. 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Żniwa sadownicze u Pudziana. Mariusz rozpoczął zbiory wiśni.

Ile kosztują maliny (sierpień 2023)?