w

Śmierć 67-lataka, znalezionego w beztlenowej komorze chłodniczej na owoce

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Garwolinie wyjaśniają okoliczności śmierci 67-lataka, znalezionego w beztlenowej komorze chłodniczej na owoce i warzywa. Tragiczne zdarzenie miało miejsce w gospodarstwie w miejscowości Stare Podole (gm. Wilga).

Do zdarzenia doszło wczoraj (24.05) przed godziną 22. 67-letniego mężczyznę znaleziono w przechowalni na owoce i warzywa, gdzie jest bardzo niskie stężenie tlenu. Na miejsce skierowano policjantów, przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady, przesłuchali świadków. Wykonane na miejscu czynności pod bezpośrednim nadzorem prokuratora wstępnie wykluczają, aby śmierć mężczyzny nastąpiła w wyniku przestępstwa. Zwłoki zostały zabezpieczone. Więcej na temat przyczyny zgonu będzie wiadomo po sekcji zwłok. Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

Komora kontrolowanej atmosfery jest pomieszczeniem beztlenowym. Warunki, w jakich przechowywane są owoce i warzywa, są śmiertelne dla człowieka. Aby bezpiecznie do niej wejść, należy ją rozhermetyzować i napowietrzyć, czyli doprowadzić do bezpiecznego stężenia tlenu albo użyć aparatu tlenowego.

  • źródło: mazowiecka.policja.gov.pl
UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

Lepsze warunki kredytów dla firm skupujących zboże i owoce miękkie

Pogoda na 29 maja – 4 czerwca