w , ,

Relacja video ze spotkania „Kubota Insight Program” w Grójcu.

W Grójcu 13 lutego 2023 roku odbyło się spotkanie ” Kubota Insight Program „.

Co to jest Kubota Insight Programme, w skrócie KIP? To unikalna inicjatywa marki Kubota, której celem jest poznanie opinii na temat maszyn Kubota użytkowanych w różnych krajach Europy.

Podczas spotkania z producentami jagodowymi oraz sadownikami, przedstawiona została oferta ciągników Kubota, omówiono teoretyczne działanie hydrostatu w ciągnikach Kubota oraz odbyła się praktyczna inspekcja techniczna ciągnika na warsztacie. W ciągu pięciu dni, przedstawiciele Kubota z Osaki odwiedzili pięciu polskich dilerów marki.

Podczas wydarzenia obecni byli specjalni goście z Japonii:

Kazuto Tsuda – serii Kubota,

Ryuta Futagami  – konstruktor Kubota,

Honoka Ogaki – części zamienne Kubota.

– Kubota Insight Programme jest realizowany po raz 14 w Europie, natomiast 8 raz w Polsce –  informował Edward Cyc, Szef Serwisu Kubota w Polsce.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kobieta w Sadzie (@kobietawsadzie)

Podczas prezentacji uczestnicy zapoznali się z aktualną ofertą ciągników LX. Omawiane modele to LX351 w kilku konfiguracjach oraz LX-401 w dwóch konfiguracjach. Z dużym zainteresowaniem uczestnicy wysłuchali wykładu Pana Edward Cyca, na temat zasady działania hydrostat w ciągnikach Kubota. Pojawiły się pytania z sali. Pan Edward, Szef Serwisu Kubota w Polsce, podczas spotkania zaznaczył, jak ważną role odgrywa obsługa codzienna użytkownika oraz jak bardzo wydłuża ona żywotność ciągników. Po części praktycznej nasza kamera wraz z uczestnikami udała się na warsztat, gdzie odbył się wspólny serwis ciągników Kubota.

Najwięcej uwagi, przykuł rozłożony silnik modelu LX. Omówione zostały szczegółowo mechanizmy działania. Pojawiły się również pytania od uczestników spotkania.

Relacje ze spotkania „Kubota Insight Program” mogą Państwo obejrzeć w niżej załączonym filmie:

W szczególności zapraszamy na drugi dzień konferencji w plenerze, na Plantacja borówki amerykańskiej „BoKo”, gdzie odbędzie się pokaz modeli LX i L1 – ciągnik będzie wyposażony w system autonomicznej jazdy – informuje Jakub Korczak.

 

 

 

 

KUBOTA na naszym portalu :

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące ciągników Kubota, prosimy o kontakt z bezpośrednim dilerem ciągników Kubota:

 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Nadchodzą wiosenne temperatury przekraczające 20 stopni

Sprzedawali fikcyjne maszyny rolnicze. Oszuści usłyszeli już zarzuty.