w , ,

Najczęściej wybieranie ciągniki Kubota wśród sadowników i jagodników! Jakie nowości w ofercie ?

Podczas tegorocznej edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa ( @targi-tsw ) odwiedziliśmy stoisko KUBOTA (Polsad / Agroma), aby zapoznać się z najczęściej wybieranymi modelami ciągników wśród sadowników i jagodników. 

Jakub Korczak, dystrybutor ciągników Kubota, przedstawił w filmie niżej, czym charakteryzują się poszczególne modele prezentowane podczas Targów TSW :

Najczęściej wybieranym modelem do upraw jagodowych jest ciągnik LX. Ciągnik wyposażony jest w przekładnię hydrostatyczną. Nowoczesna 4-cylindrowa jednostka napędowa z wysokociśnieniowym wtryskiem paliwa Common Rail, układem recyrkulacji spalin oraz filtrem DPF.

Ciągniki serii L, czyli najpopularniejsze modele 25 i 22. Nowe ciągniki są wyposażone w układ hydrauliczny o maksymalnym wydatku oleju wynoszącym 54l/min oraz dwa zawory sterujące. Ciągniki Kubota serii L2, spełniają wszelkie normy emisji spalin.

Tegoroczną nowością są ciągniki wąskie, ciągniki dedykowane do sadów od 82 koni do 115 koni. Najnowszy model spełnia wszystkie normy emisji spalin, dodatkowo ciągnik wyposażony jest w miękką oś. Producent wyposażył również kabinę w poduszki.

Ciągnik szczególnie popularnym to model sadowniczy M5072, ale bez kabiny. Ciągnik można wyposażyć w kabinę. Ciągnik fajnie mieści się w tunelach, jednocześnie mając dużą moc. Posiada on dynamiczny silnik i doskonały układ przeniesienia napędu, a pracę, nim ułatwia świetna trakcja i łatwa obsługa. Trudne zadania wykonasz wręcz z łatwością!

Od roku poprzedniego mamy dostępne w swojej gamie opryskiwacze sadownicze marki Kubota. Opryskiwacze aktualnie przystosowujemy do upraw sadowniczych.

Zobacz szczegółową prezentację ciągników Kubota w filmie niżej:

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

PSL chce zwołania sejmowej komisji rolnictwa ws. trudnej sytuacji sadowników

Rynek Indonezji otworzony dla eksportu polskich jabłek