w , ,

Patroni o wydarzeniu – Targi Sadownictwa i Warzywnictwa 2022

W ciągu dwóch dni na ponad 23 000 m² powierzchni wystawienniczej swoje produkty zaprezentowało 346 firm z kraju i z zagranicy.
Targi Sadownictwa i Warzywnictwa dziękują wszystkim firmom za zaufanie,
którym obdarzyli w tym szczególnie trudnym czasie.

Targi TSW 2022 odwiedziło łącznie ponad 12 000 osób, co uważamy za wielki sukces z uwagi na obecną sytuację pandemiczną.

Podczas trwającego wydarzenia TSW 2022, spotkaliśmy się z głównymi patronami wydarzenia.

Agrosimex jak co roku jest jednym z głównych patronów TSW. W tym roku mamy dwa stoiska. W tej edycji TSW, szczególną uwagę chcemy zwrócić na dwa nowe produkty w naszej gamie Omex zynergy i Samppi. Jedną z nowości jaką wprowadziliśmy w ostatnich latach jest technologia nawożenia azotem, tak działa produkt Rhizosum informuję Piotr Baranski, AGROSIMEX.

Bardzo cieszymy się, że możemy spotkać się w takiej stacjonarnej formie z naszymi klientami. Tematy rozmów na naszym stoisku dotyczą chociażby naszego portfolio, znanych i cenionych od wielu lat produktów. DeccoPyr Pot to nowość w naszej gamie produktów informuje Arkadiusz Sławiński, UPL POLSKA.

Ta edycja targów jest wyjątkowa dla Timac Agro, ponieważ PREMIERĘ mają nowe produkty. DNA PERFORMANCE – zupełnie nowa gama produktów. Cieszymy się, że wybieracie nasze produkty. Napędza nas to do działania – Bartłomiej Drzazga, TIMAC AGRO.
O najnowszych trendach sadowniczych opowiedziała nam Kamila Jankowska z szkółki Jankowski & Syn.Myślimy mocno o przyszłości, co możemy poprawić. Musimy planować na 5-10 lat do przodu co sadzić. To co teraz będziemy sadzić będzie nam owocować za kilka lat. Zastanówmy się gdzie chcemy sprzedawać jabłka. Do wyboru mamy jabłka Gala, Golden na rynki światowe, Elstar na rynek Niemiecki, ewentualnie zapraszam po nowe sporty Pinovy – informuje Kamila Jankowska, JANKOWSKI & SYN.

Więcej dowiedzą się i usłyszą Państwo w video-relacji:

Serdecznie zapraszamy na XIII edycję targów TSW 2023, w dniach 11–12 stycznia 2023.
UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Eksperci ostrzegają: Obniżony VAT na żywność finalnie może spowodować podwyżki cen w sklepach

Wszystko o ziemi okrzemkowej