w ,

Najbardziej innowacyjny opryskiwacz sadowniczy w Polsce – Fede, NOWOŚĆ: FOTON

Spotkaliśmy się z przedstawicielami firmy Agrobard, w gminie Jasieniec, gdzie odbył się indywidualny pokaz opryskiwacza sadowniczego marki Fede.

Na rynku Polskim pojawił się nowy model opryskiwacza Fede, czyli Foton. Jest to w pełni autonomiczny opryskiwacz, który sam reguluje dawkę cieczy nie tylko w zależności od prędkości jazdy, ale i również względem części zielonych drzew. Opryskiwacz został również wyposażony w wygodny rozwadniacz. Więcej na temat pracy opryskiwacza dowiedzą się Państwo z relacji video:

Opryskiwacze sadownicze FEDE przeznaczone są dla nowoczesnych gospodarstw sadowniczych, ceniących sobie wysoką precyzję wykonywanych zabiegów.

Firma Agrobard informuję, że do końca lipca organizuje bezpłatnie pokazy opryskiwaczy marki Fede w Państwa gospodarstwach sadowniczych.

📌Zapraszamy do kontaktu z nami w celu organizacji prywatnego pokazu w Twoim gospodarstwie✅🚜💚 ‼️🚨Nie czekaj, aż skończy się sezon, tylko skorzystaj z bezpłatnej możliwości sprawdzenia opryskiwacza Fede w swojej uprawie💦💚 ➡️Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami ☎️⤵️
Łukasz 514 415 555
Piotr 508 095 407
UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Straciliśmy 100% upraw… Tu nic nie jest do uratowania, dla nas sezon się zakończył – mówi sadownik z Moszczenicy Wyżnej.

KOMUNIKAT SADOWNICZY: Tarcznik niszczyciel – monitorowanie wylotu samców