w

Mariusz Pudzianowski przygotowuje się do zbioru owoców w swoim sadzie

Pudzian, już od kilku lat prowadzi aktywnie sad w gminie Biała Rawska, skąd pochodzi. Doskonale wie jaka to ciężka praca i podkreśla: „samo się nie zrobi, w niedzielę też trzeba w sadzie pracować”. Najsilniejszy człowiek świata jako sadownik sadzi drzewka, pryska i zbiera owoce.

Mam okienko pogodowe i dwie beczki do wypryskania (…) Mszyce futrują i wcinają – informuje Pudzian na swoim FB, podczas wykonywania oprysku na mszyce.

Mariusz Pudzianowski w ostatnim nagraniu na swoim FB, przechodził się po swoim sadzie wiśniowym, gdzie doglądał aktualnie wiśnie.

Co roku zbieram wiśnie za pomocą otrząsarki i kombajnu. Dziennie zbieramy około 20 ton, czyli robie około 1,5 hektara. Uprawiam 25 hektarów wiśni, chce zwiększyć nasadzenia do końca roku, do 35 hektarów i starczy – informował w tamtym roku nasz portal najsilniejszy człowiek świata.

Na ostatniej Gali sztuk walk Mariusz rzucił wyzwanie kobiecie:

Rzuciłem Paulinie wyzwanie… Za trzy miesiące zbliża się sezon jesienny, a jak dobrze wiecie, jestem sadownikiem. Robimy taki zakład: jeśli Paulina wygra ze mną w rwaniu wiśni przez 8 godzin, stawiam jej 10 koszulek i hotel z pełnym zakwaterowaniem – oświadczył Pudzian w filmiku.

Mariusz Pudzianowski sadzi drzewka w swoim sadzie! Co sadzi Pudzian?!

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 zł/kg na skupie za truskawki na mrożenie. Ceny truskawek – 20 czerwca 2022r.

TVP3 podaje: Wielki urodzaj jabłek w łódzkich sadach