w ,

Już wkrótce Konferencje Agrosimex 2024

Konferencje Agrosimex 2024 – wiedza plonuje!

Jak co roku Agrosimex organizuje dla Was cieszące się ogromnym zainteresowaniem spotkania branżowe, na których poruszane są tematy istotne dla producentów owoców ziarnkowych i jagodowych. W nadchodzącym sezonie również nie zabraknie okazji do wzbogacenia swojej wiedzy, dyskusji z ekspertami oraz nawiązania relacji w środowisku branżowym. 

Od stycznia rozpoczynają się wydarzenia stacjonarne – już 10 i 11 stycznia zapraszamy na Konferencję Sadowniczą i Konferencję Jagodową do Pałacu Mała Wieś, znajdującego się w powiecie grójeckim – największym sadzie Europy. 

Firma Agrosimex zaprasza do zapoznania się z pełnym harmonogramem wydarzeń, dostępnym na stronie: konferencje.agrosimex.pl

Tam znajdziecie szczegółowe informacje na temat poszczególnych wydarzeń, tematów, prelegentów oraz atrakcji, które zostały przygotowane specjalnie dla Was.

Dlaczego warto wziąć udział? 

Aktualne informacje: Poznasz najnowsze trendy w dziedzinie upraw sadowniczych, dzięki prezentacjom doświadczonych ekspertów.

Kooperacja: Otrzymasz okazję do poznania partnerów biznesowych, wymienisz się doświadczeniami z innymi producentami z branży. 

Inspiracja: Zdobędziesz nową perspektywę na podstawie wiedzy ekspertów, inspirację i nowe pomysły możliwe do zastosowania w swoim gospodarstwie. 

Jak się zapisać na wydarzenie?

Rejestracja dostępna na stronie internetowej: konferencje.agrosimex.pl 

Zapisz się na wydarzenia już dziś !

Wierzymy, że spotkania z Agrosimex 2024 będą cennym doświadczeniem dla wszystkich producentów owoców i płodów rolnych. Do zobaczenia na konferencjach!

UDOSTĘPNIJ

Jak kształtują się ceny jabłek w Polsce i UE?

Za każdy wykarczowany hektar 6 tysięcy euro odszkodowania