w ,

GOtrack | Autonomiczny ciągnik Kubota + inne ciągniki na plantacji borówki

Niebieska Rewolucja – pod takim hasłem zakończyła jedenasta Międzynarodowa Konferencja Borówkowa.

Podczas drugiego dnia Konferencji Borówkowej w plenerze zaprezentowano wszelakie mechaniczne rozwiązania do uprawy borówki. Najciekawszą prezentację przedstawiła firma Agroma S.A. ( Polsad oddział z Grójca).

Zaprezentowane zostały cztery modele ciągników, które świetnie sprawdzą się w uprawie borówki, w tym model autonomiczny:

  • – BX – 231
  • – B1 – 241
  • – LX – 401
  • – L1 – 552

Wytrzymały i świetnie wyposażony, ciągnik serii L1 doskonale dopasowuje się do potrzeb użytkownika. Mocne silniki wysokoprężne, solidny układ przeniesienia napędu, wysoki udźwig – atuty te udowadniają doskonały stosunek jakości ciągnika do jego ceny. Ciągnik L1-552 prezentowany na plantacji borówki został wyposażony w system GOtrack. Autonomia w tym modelu przejmuje pracę operatora w 100%.

System jazdy autonomicznej to pełna automatyzacja jazdy ciągnika podczas opryskiwania, koszenia i prac polowych. Jeśli będziemy mieć podczepioną kosiarkę, to możemy ją na uwrociach wyłączyć, podnieść i pojechać w następny rząd. Podobnie jest z opryskiem, możemy lewą, prawą sekcje wyłączać – informował podczas konferencji Jakub Korczak, z oddziału Kubota w Grójcu.

Zapraszamy Państwa do filmu, gdzie prezentowany jest ciągnika Kubota L1-552 z autonomicznym systemem GOtrack :

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Złodzieje z Błędowa, którzy ukradli Ursusa wpadli na gorącym uczynku !

Interwencyjny skup jabłek – Eskimos. Są zarzuty za wyłudzenie milionów