w , ,

Dobrze wyposażony sklep z częściami zamiennymi do ciągników i maszyn w powiecie Rawskim

W tym roku sadownicy i rolnicy w centralnej Polsce (woj. Łódzkim i Mazowieckim), będą mieć łatwiejszy dostęp do oferty ciągników Landini, serwisu oraz części.

Od marca 2023 r. autoryzowanym przedstawicielem marki Landini została firma NovaFarm (mieszcząca się w gminie Biała Rawska w województwie łódzkim).

Firma NOVAFARM to nie tylko sprzedaż ciągników, maszyn i serwis. W siedzibie firmy znajduję się wysoce wyposażony sklep z niezbędnymi częściami zamiennymi do ciągników, maszyn i produktami dla rolników oraz sadowników.

W ofercie sklepu NOVAFARM znajdziecie między innymi:

Oleje i płyny, oleje silnikowe, oleje przekładniowe, płyny chłodnicze, smary, filtry, uszczelniacze, siłowniki, przewody, pompy, akumulatory, części do ciągników (układ paliwowy, układ kierowniczy, rozruszniki, alternatory, sprzęgła, paski klinowe, paski napędowe, redukcje, przedłużenia), oświetlenie, ogumienie, sekatory elektryczne i ręczne, kosiarki oraz wiele wiele innych.

Sklep znajduję się w powiecie Rawskim, gmina Biała Rawska, miejscowość: Wólka Lesiewska 42. Dla klientów z poza terenu dostępny jest również sklep on-line [ kliknij i zobacz ofertę ]

UWAGA! W sklepie stacjonarnym NOVAFARM, w Wólce Lesiewskiej, na hasło „NOVOPROMO” otrzymujecie Państwo specjalne rabaty!

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Grupa Azoty – Spółce grozi katastrofa?

Wzrost ceny truskawki na skupach – 13 czerwca 2023r.