w ,

NOWY ciągnik NEW HOLLAND T4.120 F ! Jest płaska podłoga ! [VIDEO]

23 marca 2022 roku odbyła się prezentacja nowego ciągnika New Holland, modelu T4 serii F. Pokaz zorganizował Agrobard wraz z New Holland.

Marka New Holland jest od 2009 roku liderem sprzedaży ciągników. Agrobard – znany i ceniony dystrybutor w województwie mazowieckim, od początku swojej działalności, czyli od 1990 roku sprzedał ponad 2 tyś. ciągników New Holland. 

W samym roku 2021, sprzedaliśmy około 150 ciągników marki New Holland – informuje Andrzej Skronik, właściciel Agrobard. 

Osiągać niemożliwe to nasza specjalność. Ciągniki mają zastosowanie specjalistyczne i w ten sposób je klasyfikujemy. Włosi od 1935 produkują ciągniki specjalistyczne. Marka New Holland czerpie doświadczenia do produkcji ciągników z różnych regionów. – informował Kamil Deląg, New Holland.

Czym wyróżnia się Model T4 seria F ?

Nowy silnik, 16 zaworowy, dzięki temu moment obrotowy wzrósł. Maksymalny moment obrotowy to 500 niutonometrów. Nowa jednostka, to zwiększona pojemność do 3,6 l cylindrów. Norma stage V, czyli najnowsza norma emisji spalin. Zakres mocy od 75 do 118 koni. Co ciekawsze silniki 118 konne pracują w ciągnikach rolniczych.

Hydraulik nam nie zabraknie: 64 litry/minutę i 80 litrów/minutę wydajność hydrauliki.

Od środka koła do środka koła (oś) ciągnik ma od 1139 do 1519. Sama masa netto ciągnika wynosi 4800 kg. Obciążniki z przodu zmieniły się wizualnie, aby nie wydłużać ciągnika. Zostały dopasowane do budowy przedniej maski.

Płaska podłoga to największa zmiana, jaką mamy w kabinie. Zauważalna jest również zmiana kabiny w ciągniku. Model T4 V ma 99 cm szerokości kabinę, model T4 N 115 cm, a najnowszy model T4 F 115 cm. Kabina w modelu T4 F jest wyposażony w standardzie w Blue Cab 4.

Kabina jest wyposażona w dużą przednią szybę. W opcji jest możliwość wyposażenia ciągnika w przednią szybę otwieraną. Ciągnik jest trochę wyższy (252cm) od poprzedniej wersji, ale dzięki temu nie mamy tego tunelu między nogami, który był poprzednio.

W Polsce sadownicy najczęściej kupują V i N, we Włoszech najczęściej wybierany jest model F.

Nowe opony, czy warto?

Ciągnik na nowych oponach ma mniejsze wibracje, stabilność na zboczach, zwiększoną przyczepność. Dzięki zastosowaniu opon ciągnik pracuje jak na gąsienicy.

Ciągnik T4 F można zakupić od lipca 2022 roku.

👉🏻W kwestii wyceny modelu, zapraszamy do kontaktu z doradcami AGROBARD New Holland:

☎️ Łukasz 514 415 555

☎️ Piotr 508 095 407

Więcej na stronie: https://www.agrobard.com.pl

 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Termin zwalczania STADIÓW ZIMUJĄCYCH TARCZNIKA NISZCZYCIELA

W Belwederze: o sytuacji na rynkach rolnych