w

Cielmus o Targach w Niemczech i w Polsce ! Które były lepsze ?

Jak przebiegały Targi Sadownictwa i Warzywnictwa oraz Targi Frochtwelt Bodensee według producenta malin i jabłek Łukasza Cielmy z kanału YouTube „Cielmus”? Które Targi były lepsze?

Łukasz Cielma w ciągu jednego tygodnia odwiedził Targi branży rolniczej i sadownicze w Niemczech „Frochtwelt Bodensee”  oraz Targi TSW w Kielcach. Z obu wydarzeń zostało utworzone relacje na kanale YouTube „Cielmus”.

Targi są małe, są okrojone. Nie ma wystawców, nie ma ciągników. Postaram się mimo coś Wam pokazać. Takie ciągniki jak nam targach w Niemczech u nas w Polsce można zobaczyć – informuje Łukasz Cielma w filmie z Niemiec pt. „Pojechaliśmy do Niemiec na targi !! Targi TSW 2023 miażdżą konkurencję już na starcie.”

Kilka dni później został opublikowany film z Targów Sadownictwa i Warzywnictwa, w którym Łukasz Cielma informuje:

Okazało się, że Polskie targi TSW zgromadziły dużo więcej osób w pierwszy dzień targów jak całe Niemieckie targi Frochtwelt Bodensee przez 3 dni ich trwania. Z racji wielkości targów w Polsce oraz mnogości wystawców nie zwiedzałem wszystkich stoisk lecz tylko kilka najciekawszych wśród nich były jabłkomaty oraz stoisko marki NewHolland prezentujące najnowszy model ciągnika sadowniczego.

Relacje Cielmusa z Targów TSW 2023, mogą Państwo zobaczyć w niżej zamieszczonym filmie:

 

 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie będzie pomocy finansowej do zakupu nawozów ?

Cięcie konturowe / mechaniczne piłami w sadzie – Marcel Kalinowski testuje Coup’eco