w

Wypadek ciężarówki przewożącej jabłka

Przyczepa załadowana jabłkami przewróciła się na drodze Chełm – Włodawa. Owoce znalazły się w rowie.  

W dniu 22.02.2022 o godz. 17:48 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP we Włodawie wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że samochód ciężarowy wjechał do rowu i zablokował częściowo drogę wojewódzką nr 816 na wysokości miejscowości Luta. Na miejsce zdarzenia zadysponowano jeden zastęp z JRG Włodawa. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na poboczu i częściowo na drodze znajduje się samochód ciężarowy z przewróconą przyczepą załadowaną jabłkami. Działania straży pożarnej polegały w pierwszej kolejności na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Następnie odpięto przyczepy od pojazdu i wyciągnięto pojazd z pobocza przy pomocy liny stalowej i wyciągarki.

Zdarzenie miało miejsce na przebiegającym przez las odcinku trasy. Kierujący ciężarowym volvo mężczyzna zjechał częściowo z jezdni do rowu, w wyniku czego przewróciła się załadowana jabłkami przyczepa.


W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Początkowo droga była całkowicie zablokowana. Obecnie policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny kolizji.

  • źródło: FB –  KP PSP we Włodawie
UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Michał Kołodziejczak: Po wprowadzeniu „Zielonego Ładu” będzie 50% mniej jabłek i 25% mniej truskawek! [VIDEO]

W Rosji brakuje jabłek ?