w , ,

Paweł Kazana o swoim nowym nabytku: Campagnola STARK 90

W sadach rozpoczyna się właśnie cięcie. Do wykonywania cięcia zimowego sadownicy mają do wyboru kilkanaście modeli sekatorów, różnych marek. Niegdyś najczęściej stosowane były sekatory jedno i dwuręczne, teraz w większości stosuję się sekatory elektryczne oraz pneumatyczne. Sekatory elektryczne są bardzo komfortowe dla sadowników oraz wpływają na szybsze wykonywanie pracy w sadzie.

Nasza kamera odwiedziła gospodarstwo Pana Pawła Kazany w okolicach Grójca, który w tym roku zakupił sekator elektryczny Campagnola Stark 90.

Sadowniczy sekator Campagnola Stark 90 to model wyposażony w wysięgnik… (czytaj więcej)

Dlaczego Paweł Kazana zdecydował się na taki wybór i czy, jest z niego zadowolony oraz jakie wady ma sekator zapytaliśmy w video-wywiadzie. Zapraszamy do obejrzenia relacji z sadu podczas cięcia sekatorem STARK 90:

 >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ CENĘ SEKATORA ELEKTRYCZNEGO CAMPAGNOLA STARK 90 <<<

Pragniemy dodatkowo zaznaczyć, że sekatory firmy Campagnola cieszą się bardzo pozytywnymi opiniami wśród sadowników, a ilość sprzedawanych sekatorów jedynie potwierdza pozycję lidera w branży sadowniczej.

Więcej informacji na stronie www.agrobard.com.pl lub w kontakcie telefonicznym z doradca firmy Campagnola: 502 331 800 !

Sekator można kupić online na stronie: https://sekatorysadownicze.pl/sekatory-elektryczne/sekator-elektryczny-stark-90/

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KRUS: składki na ubezpieczenie w I kwartale 2024 r.

Jaka stawka za cięcie ręczne sadu w grudniu 2023 roku?