w , ,

Sekator elektryczny Campagnola Stark 90 na przedłużce

Firma Campagnola na początku roku 2023, wprowadziła na rynek Polski sekator elektryczny dwuręczny – Stark 90. Model ten jest następcą Easy 80. Aktualnie w firmie Agrobard trwa promocja na zakup sekatora elektrycznego na przedłużce Stark 90! Zaoszczędzić mogą Państwo, aż 320 złotych! Więcej informacji w filmie niżej:

Lekki i łatwy w obsłudze sekator elektryczny na przedłużce STARK 90 umożliwia precyzyjne cięcie gałęzi znajdujących się na wysokości, minimalizując zmęczenie operatora i zwiększając poziom bezpieczeństwa każdej operacji.

Ostrza tnące są wykonane ze stali o wysokiej wytrzymałości i umożliwiają bezproblemowe przycinanie gałęzi o średnicy do 38 mm, unikając zadziorów i uszkodzeń kory. Model ten ze względu na swoje właściwości doskonale sprawdza się w uprawie sadowniczej.

Wszechstronny i praktyczny sekator STARK 90 montowany na przedłużce jest wyposażony w silnik bezszczotkowy i jest dostarczany z dwoma akumulatorami litowo-jonowymi, które zapewniają 4-6 godzin pracy. Przedłużka jest wykonana w całości z aluminium.

Dane techniczne CAMPAGNOLA STARK 90

WAGA: 2315 gram
ŚREDNICA CIĘCIA: 38 mm
AKUMULATOR: Li-Ion typu plug-in
NAPIĘCIE AKUMULATORA: 21,6 V
POJEMNOŚĆ: 2,5 Ah
CZAS PRACY NA BATERII: 3-4 h
CZAS ŁADOWANIA: 1,5-2 h

Firma Campagnola spełni Twoje oczekiwania. Sekatory CAMPAGNOLA do nabycia w AGROBARD oddział Grójec, Zalesie1a, 05-600 Grójec.

Sekatory Campagola można zakupić on-line na stronie: https://sekatorysadownicze.pl

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Spółki skarbu państwa wznowią skup malin

W odniesieniu do podmiotów, u których stwierdzono ww. nieprawidłowości, zastosowane zostaną sankcje karne przewidziane prawem.