w ,

NOWOŚCI na rynku sekatorów elektrycznych ! Co nowego dla sadowników od Campagnoli ?

Sekatory elektryczne cieszą się  z roku na rok coraz większą popularnością – mimo, że nie jest to tani wydatek dla sadowników.

W latach poprzednich informowaliśmy Państwa o dostępnych w Polsce modelach sekatorów elektrycznych włoskiego producenta Campagnola. W ofercie Campagnoli są sekatory bezprzewodowe ( bateria wpinana do rękojeści ) oraz przewodowe (sekator połączony kablem z baterią na plecach).

W tym roku firma AGROBARD wprowadziła na rynek Polski wiele nowości od Campagnola, które są bardzo praktyczne w zastosowaniu:

– Przedłużka kablowa, łącząca sekator bezprzewodowy z baterią. Przedłużka pozwala na schowanie baterii do kieszeni i zmniejszenie wagi sekatora w dłoni o jej ciężar;

– Przedłużka teleskopowa, dzięki której możemy wykonywać cięcie wysoko w koronach drzew, wykorzystując do tego sekator bezprzewodowy;

– Piły do czyszczenia drzew z chorób i cięcia grubych gałęzi.

Jak w praktyce wygląda zastosowanie NOWOŚCI CAMPAGNOLI opowie Państwu Robert Konopka z firmy Agrobard:

Jeśli poszukujesz wielofunkcyjnego, użytecznego urządzenia do cięcia sadu firma Campagnola spełni Twoje oczekiwania. Ostrza, jakie posiadają sekatory zostały wykonane ze stali o wysokiej zawartości węgla. Stal poddana została hartowaniu i obróbce w wysokiej temperaturze, dlatego odznacza się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Ostrza odznaczają się najwyższą jakością. Zostały zaprojektowane z dużą starannością tak, aby można było o nich powiedzieć, że są odporne i wygodne w użyciu.

Sekatory CAMPAGNOLA do nabycia w AGROBARDSp.j., oddział Grójec, Zalesie1a, 05-600 Grójec, tel.483320070 tel.kom.502331800

Czytaj również:

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

WAPA aktualizuje dane dotyczące zbiorów jabłek w UE w 2021 r.

Mam nadzieję, że embargo dla Białorusi będzie krótkotrwałe – Henryk Kowalczyk, wicepremier, minister rolnictwa i rozwoju wsi.