w , ,

Nowa ekonomiczna seria X2 – McCormick z Stage V [VIDEO]

W powiecie Grójeckim, w miejscowości Chynów, na ulicy Leśnej powstał nowy oddział sprzedaży ciągników i maszyn Firmy ROL-BRAT, gdzie dostępne są dla Państwa najnowsze modele ciągników McCormick.

Nasza kamera udała się do nowo otwartego oddziału w Chynowie, w celu poznania oferty ciągników specjalistycznych. Najmniejszym i najbardziej ekonomicznym ciągnikiem w gamie McCormick jest seria X2.

Najnowszy McCormick X2 reprezentuje nową serię kompaktową, która może pochwalić się silnikiem Kohler spełniającym normę Stage V.

Seria X2 jest dostępna w dwóch różnych konfiguracjach: Konfiguracja standardowa, dostępna dla wersji z platformą lub kabiną, oraz GE (Ground Effect), tylko dla wersji z platformą, która dzięki „obniżonemu” ustawieniu, uzyskanemu dzięki zastosowaniu dedykowanych tylnych zwolnic oraz przedniej osi, która dodatkowo zmniejsza całkowitą wysokość maski i błotników od podłoża, jest doskonałym wyborem do pracy pod tunelami foliowymi.

Mechaniczna przekładnia wahadłowa w X2 jest dostępna w wersjach 12/12 lub 16/16, jeśli jest wyposażona w zespół pełzający, z minimalną prędkością 220 m/h.

Jak w praktyce prezentuje się ekonomiczny McCormick serii X2, zobaczą Państwo w specjalnej video-relacji z oddziału ROL-BRAT w Chynowie. Zapraszamy do oglądania:

Jako oficjalny Dealer ROL-BRAT zapewnimy Państwu pełną obsługę marki McCormick w zakresie sprzedaży produktów gotowych, części zamiennych i serwisu. Zapraszamy do naszego punktu w celu zapoznania się z ofertą, moje wieloletnie doświadczenie w branży, doskonale pomoże w wyborze odpowiedniej maszyny na Państwa potrzeby.

– informuje Mariusz Olender, kierownik punktu w Chynowie.

[ Kliknij i zobacz broszurę z wymiarami Ciągnika McCormick X2 ]

[ KLIKNIJ I ZOBACZ OFERTĘ FIRMY ROL-BRAT ]

Kontakt:

Zobacz również:
UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Minister Kowalczyk ma ratunek dla producentów owoców jagodowych ? Zakupiono kilka magazynów !

Sadownicy w Limanowej mówili Ministrowi o trudnościach na rynku owoców