w , ,

Ciągnik, który Was zaskoczy! Zobacz McCormick X3 [VIDEO]!

W powiecie Grójeckim, w miejscowości Chynów, powstał nowy oddział sprzedaży ciągników i maszyn Firmy ROL-BRAT, gdzie dostępne są dla Państwa najnowsze modele ciągników McCormick.

Nasza kamera udała się do nowo otwartego oddziału w Chynowie, w celu poznania oferty ciągników sadowniczych oraz dedykowanych do upraw jagodowych. Niewątpliwie największe zainteresowanie wzbudził ciągnik McCormick – model X3 F. Mały, masywny i silny – tak w trzech słowach można opisać ten model.

Seria X3 F to seria ciągników specjalistycznych przeznaczonych do winnic, sadów oraz upraw jagodowych napędzanych obecnie silnikiem Stage V. Minimalna wysokość kierownicy od podłoża w wersji z platformą 1.256 mm, z kabiną wynosi 1.870 mm,. Masa bez obciążników 2.200 kg. Waga i wymiar sprawia, że jest to idealna seria do stosowania w winnicach/sadach, szklarniach i przy uprawie warzyw.

X3 F został zaprojektowany tak, aby był łatwy w obsłudze i użytkowaniu. Jednak tym, co naprawdę wyróżnia tę serię jest jej wszechstronność. Seria ta może być wykorzystywana do szerokiego zakresu operacji z wszelkiego rodzaju osprzętem, nawet montowanym z przodu, dzięki możliwości wyposażenia maszyny w przedni podnośnik o maksymalnym udźwigu 1000 kg. Geometria ramy pod kabiną jest specjalnie zaprojektowana do montażu na narzędzi międzyosiowych.

Sady: X3 F został stworzony z myślą o uprawach specjalistycznych począwszy od sadów, gdzie porusza się zwinnie wśród rzędów o szerokości od 2,2 do 2,5 metra.

Winnice: X3 F nadaje się do wszystkich prac w tradycyjnych winnicach, a wersja z kabiną Low-Profile może być nawet używana w winnicach z systemami pergoli i kratownic.

Warzywa: Obsługa jest jedną z głównych zalet X3 F, Ciągnik dostosowany jest do wszystkich specjalistycznych upraw, gdzie przestrzeń do zawracania jest ograniczona. Jednocześnie wersja z kabiną Low-Profile może być również wykorzystywana w szklarniach.

Gospodarstwa rolne: X3 F to niezwykle niezawodny i wszechstronny ciągnik, który nadaje się również do codziennych zastosowań w gospodarstwie rolnym o zapotrzebowaniu na moc od 55 do 75 KM oraz do jazdy po drogach, gdzie oferuje doskonały komfort jazdy.

Jak w praktyce prezentuje się McCormick X3, zobaczą Państwo w specjalnej video-relacji z oddziału ROL-BRAT w Chynowie. Zapraszamy do oglądania:

Jako oficjalny Dealer ROL-BRAT zapewnimy Państwu pełną obsługę marki McCormick w zakresie sprzedaży produktów gotowych, części zamiennych i serwisu. Zapraszamy do naszego punktu w celu zapoznania się z ofertą, moje wieloletnie doświadczenie w branży, doskonale pomoże w wyborze odpowiedniej maszyny na Państwa potrzeby.

– informuje Mariusz Olender, kierownik punktu w Chynowie.

[ Kliknij i zobacz broszurę z wymiarami Ciągnika McCormick X3 ]

[ KLIKNIJ I ZOBACZ OFERTĘ FIRMY ROL-BRAT ]

Kontakt:

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Grupa Azoty zmniejszyła produkcję nawozów azotowych

Tragiczny wypadek w gospodarstwie sadowniczym. Skrzynie osunęły się przygniatając małżeństwo.