w , ,

Nowy dealer McCormicka w powiecie Grójeckim już działa !

W powiecie Grójeckim, w miejscowości Chynów, powstał nowy punkt sprzedaży ciągników i maszyn Firmy ROL-BRAT, gdzie dostępne są dla Państwa najnowsze modele ciągników McCormick. Dealer wciąż wzbogaca plac o nowe maszyny dla klientów.

Jako oficjalny Dealer ROL-BRAT zapewnimy Państwu pełną obsługę marki McCormick w zakresie sprzedaży produktów gotowych, części zamiennych i serwisu. Zapraszamy do naszego punktu w celu zapoznania się z ofertą, moje wieloletnie doświadczenie w branży, doskonale pomoże w wyborze odpowiedniej maszyny na Państwa potrzeby.

– informuje Mariusz Olender, kierownik punktu w Chynowie.

 

Firma ROL-BRAT ma ponad 40 lat doświadczenia w branży rolnej. Jej właścicielami są Wiesław i Sławomir Załęscy. ROL-BRAT powstała w 1982 r jest firma rodzinną i działa na terenie woj. mazowieckiego poprzez swoje oddziały: w Żabinie Karniewskim – siedziba główna, Bramkach k/Warszawy, Rzekuniu k/Ostrołęki, Węgrowie i w Chynowie k/Grójca.

Naszą mocną stroną jest autoryzowany i wyspecjalizowany serwis oferujący profesjonalną obsługę w zakresie napraw gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych wszystkich marek, laureat ogólnopolskiego konkursu „Serwis na medal” – czytamy na stronie firmy ROL-BRAT.

W roku 2022 firma ROL-BRAT obchodziła 40-lecie swojej działalności.
Doświadczenie jest naszym wielkim atutem w relacjach z klientem, w czasie którego daliśmy się poznać jako firma profesjonalna, rzetelna i godna zaufania. Za swoją działalność na rzecz rolnictwa firma ROL-BRAT jest laureatem wielu nagród i wyróżnień w kraju jak i za granicą – czytamy na stronie ROL-BRAT.
UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pożar w gospodarstwie sadowniczym. Spłonęły trzy ciągniki, opryskiwacz, wózek…

PIORiN przyjmuje zgłoszenia do integrowanej produkcji roślin