w

Jaki sekator tradycyjny i elektryczny wybierają najczęściej sadownicy ? Sadownicy wybrali markę numer jeden !

Do zdjęcia ilustracyjnego zostały wykorzystane grafiki z stron: https://sklep.przybyszewski.eu oraz https://doradztwosadownicze.pl

Jakie marki sekatorów są najbardziej popularne i najchętniej wybierane przez sadowników do pracy w gospodarstwie? W celu uzyskania odpowiedzi na to pytanie, stworzyliśmy ankietę, gdzie sadownicy wskazywali markę sekatorów tradycyjnych (jednoręcznych lub dwuręcznych), których używają.

Na pierwszym miejscu sadownicy wskazali niemiecką markę Löwe. Na drugim francuskie Bahco. Podium z trzecim miejscem zamyka Felco, a zaraz za podium z niewielką różnicą głosów jest hiszpańska Bellota.

Aktualnie w branży nastąpił duży wzrost zainteresowania sekatorami elektrycznymi. Od czterech lat, co rocznie półtora tysiąca sadowników decyduję się na zakup sekatora elektrycznego. Jakie marki najchętniej są wybierane? O to też zapytaliśmy sadowników!

Na pierwszym miejscu wśród sekatorów elektrycznych znalazł się Electrocuope. Na drugim miejscu marka Pellenc. Na trzecim miejscu co ciekawsze ankietowali wskazali „Chiński zamiennik”, czyli sekator najtańszy na rynku. Czwarte miejsce należy do Felco a piąte do Campagnoli.

Mimo, iż sekatory elektryczne są drogie to bez wątpienia stwierdzamy, że udział sekatorów elektrycznych w sadownictwie będzie wciąż rósł w kolejnych latach.

(Do zdjęcia ilustracyjnego zostały wykorzystane grafiki z stron: https://sklep.przybyszewski.eu oraz https://doradztwosadownicze.pl)

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Narodowy Holding Spożywczy będzie zapobiegał zmowom cenowym

Ceny za jabłka deserowe – są rozbieżności u pośredników …