w , ,

Ten sekator elektryczny zaskoczy Cię pozytywnie! BOSCH Pro Pruner dla sadowników

Sekatory elektryczne cieszą się  z roku na rok coraz większą popularnością. Przy zakupie sekatora elektrycznego warto zwrócić uwagę na:

  • wagę,
  • średnicę cięcia,
  • oraz czas pracy baterii.

Sadownicy podczas zakupu sekatora elektrycznego powinni zwrócić uwagę również na kształt sekatora. Kształt bowiem ma ogromny wpływ na komfort  8-godzinnej pracy w sadzie. Kolejną istotną sprawą jest uruchamianie ruchu ostrza – powinno ono być wyzwalane przez naciśnięcie spustu.

Dużym zainteresowaniem wśród sadowników, cieszą się  sekatory elektryczne bezprzewodowe. Wbrew pozorom ich część robocza NIE JEST WCALE DUŻO CIĘŻSZA, od tych na baterię plecakową a jednocześnie nie wymagają noszenia ciężkiego akumulatora na plecach. Co ważne przy pracy takim urządzeniem pozbywamy się przewodu zasilającego, który często bywa utrudnieniem.

Firma Bosch wprowadziła na rynek urządzenie dedykowane dla profesjonalistów – Sekator  elektryczny akumulatorowy Pro Pruner.

Sekator akumulatorowy testował sadownik Tomasz Wojciechowski z okolic Białej Rawskiej. Zapraszamy Państwa do obejrzenia recenzji:

Oferta specjalna tylko dla czytelników portalu „Kobieta w sadzie”:

Sekator elektryczny Bosch Pro Pruner to najlepsza wydajność cięcia w swojej klasie:

– najnowszej generacji bezszczotkowy silnik sprawia, że sekator przeznaczony jest do efektywnego cięcia pod dużym obciążeniem, a przy tym jest bardzo trwały i  niezawodny.

Największa ilość cięć na jednym ładowaniu:

– 4500 cięć/ładowanie, nie musisz się martwić o stan akumulatora.

Wskaźnik poziomu naładowania pozwala na bieżąco kontrolować jego poziom podczas pracy.

Mniejsza waga:

– równa wadze 3 zwykłych jabłek, pozwalająca pracować przez cały dzień.

Niezwykła wytrzymałość:

Trwała obudowa silnika w połączeniu z materiałem Dura Shield gwarantuje urządzeniu pełną sprawność i funkcjonalność nawet po upadku z wysokości 2 metrów na twarde podłoże.

3 LATA PRZEDŁUŻONEJ GWARANCJI na narzędzia z linii dla profesjonalistów :

Aby skorzystać z przedłużenia gwarancji należy po zakupie zarejestrować urządzenie na stroniewww.bosch-professional.com/pl/pl/uslugi/gwarancja

UDOSTĘPNIJ

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Połowa jabłek zebrana, a reszta leży – mówią sadownicy

Odmiana jabłoni Chopin – uprawa, podkładka, owocowanie, choroby, szkodniki [VIDEO]