w , ,

Jaki sekator elektryczny do cięcia sadu? Opinia Henryka Zaranka po czterech sezonach cięcia.

sadownik Henryk Zaranek, okolice Goszczyna.

Cięcie sadów trwa i trwać zapewne będzie do wiosny. Sadownicy podczas wykonywania cięcia zimowego sadu, mają do wyboru kilkanaście modeli sekatorów. Niegdyś najczęściej stosowane były sekatory jedno i dwuręczne, teraz w większości stosuję się sekatory elektryczne oraz pneumatyczne.

Sekatory elektryczne są bardzo wygodne dla sadowników oraz wpływają na szybsze wykonywanie pracy w sadzie.

Wciąż są sadownicy, którzy nie zakupili jeszcze elektrycznego sekatora, dlatego, też powstają dla Państwa na naszym kanale filmy, prezentujące opinie sadowników po kilku latach stosowania sekatorów elektrycznych.

Nasza kamera odwiedziła gospodarstwo Pana Henryka Zaranka w okolicach Goszczyna, który od czterech sezonów użytkuję sekator elektryczny firmy Campagnola, model Easy 80.

Sadowniczy sekator Campagnola Easy 80 to model wyposażony w wysięgnik… (czytaj więcej)

Dlaczego Pan Henryk zdecydował się na taki wybór i czy, jest z niego zadowolony oraz jakie wady ma sekator zapytaliśmy w video-wywiadzie. Zapraszamy do obejrzenia relacji z sadu podczas cięcia sekatorem Campagnola Easy 80:

 >>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ CENĘ SEKATORA ELEKTRYCZNEGO CAMPAGNOLA EASY 80 <<<

Pragniemy dodatkowo zaznaczyć, że sekatory firmy Campagnola cieszą się bardzo pozytywnymi opiniami wśród sadowników, a ilość sprzedawanych sekatorów jedynie potwierdza pozycję lidera w branży sadowniczej.

Więcej informacji na stronie www.agrobard.com.pl lub w kontakcie telefonicznym z doradca firmy Campagnola: 502 331 800 !

Sekator można kupić online na stronie : KUP SEKATOR ELEKTRYCZNY CAMPAGNOLA EASY 80 https://sekatorysadownicze.pl/sekatory-elektryczne/sekator-elektryczny-easy-80/

Zobacz również:

Najczęściej wybierany sekator elektryczny – Campagnola Easy 80

 

 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wkrótce zadebiutują pierwsze białe truskawki

Mamy mniej jabłek w magazynach, niż w roku poprzednim.