w

Jabłka „Jazz” pojawią się w europejskich supermarketach w tym tygodniu

foto: www.freshplaza.com

Jabłka „Jazz” pojawią się w różnych europejskich supermarketach w tym tygodniu. T&G Global twierdzi, że zbiory są imponujące, o bogatym kolorze i pikantnym, słodkim smaku.

Frank Alluine, dyrektor ds. rozwoju odmian w Europie w T&G Global, mówi, że firma spodziewa się w tym sezonie jabłek o ponadprzeciętnej jakości i rekordowej wielkości plonów. „Nasze jabłka Jazz świetnie prezentują się pod względem koloru, tekstury i smaku. Doskonała jakość naszych nowych owoców sezonowych jest absolutną zasługą wielkich wysiłków naszych pełnych pasji sadowników, pomimo trudnej pogody.

„Prognozujemy rekordową wielkość około 40 000 ton z europejskich regionów uprawnych we Francji, Południowym Tyrolu, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. W Wielkiej Brytanii również mieliśmy obiecujący sezon i spodziewamy się wolumenu około 8000 ton”.

Alluine mówi, że jabłka Jazz w nowym sezonie są szczególnie chrupiące, soczyste i orzeźwiające, pasujące do nowego wyglądu i stylu marki.

W tym sezonie w Europie wprowadzane są nowe formaty opakowań nadających się do recyklingu, aby wspierać realizację celów firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju polegających na posiadaniu opakowań w 100% nadających się do recyklingu do 2025 roku.

foto: www.freshplaza.com

źródło: www.freshplaza.com

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Rosji otworzono kompleks o wydajność sortująco-pakującej ponad 250 ton dziennie

Cięcie mechaniczne w sadzie – stawki na koniec 2021 roku