w , ,

Czy, warto kupić sekator Bosch Pro Pruner? Recenzja sadownika po roku użytkowania.

Zbiory jabłek zakończone, a liście z drzew jabłoni powoli spadają, to czas kiedy sadownicy rozpoczynają cięcie w swoich sadach. Większość sadów będzie ciętą na przełomie grudnia i stycznia. Warto więc teraz przygotować się do sezonu w odpowiednie urządzenia. Sekator elektryczny to najczęściej kupowane narzędzie do pracy sadowników. Ręczne i dwuręczne sekatory w tym momencie zostają zamieniane na nowoczesne elektryczne.

Spotkaliśmy się w sadzie Pana Grzegorza z Warki, aby dowiedzieć się więcej na temat pracy sekatorem elektrycznym bezprzewodowym.

Dotychczas cięcie wykonywałem sekatorami dwuręcznymi. Rok temu kupiłem dwa sekatory elektryczne. Jeden plecakowy, a drugi Bosch Pro Pruner bezprzewodowy z wbudowaną baterią. Praca sekatorem elektrycznym Bosch Pro Pruner jest szybsza i wygodniejsza. Waga sekatora elektrycznego wynosi jedynie kilogram. Naprawdę uwierzcie mi, że sadownik nie odczuwa tego kilograma w dłoni. Kształt i wyważenie sekatora ma ogromny wpływ na komfort 8-godzinnej pracy w sadzie. Posiadam starsze i młodsze nasadzenia i średnica cięcia sekatora elektrycznego Bosch jest idealna do moich sadów. Mam dwie baterię w zestawie i powiem szczerze, że mając trzy do niego mógłbym cały dzień pracować ciągiem. Baterie na szczęście ładują się bardzo szybko, więc często ładuje je w przerwie obiadowej. 

  • – informuje w filmie Pan Grzegorz, użytkujący rok czasu sekator elektryczny Bosch Pro Pruner.

Firma Bosch rok temu wprowadziła na rynek Polski urządzenie dedykowane dla profesjonalistów – Elektryczny sekator akumulatorowy Pro Pruner. Sekator zyskał duże uznanie wśród sadowników, o czym świadczy liczba sprzedanych sztuk do gospodarstw sadowniczych. Więcej o użytkowaniu i sekatorze Bosch Pro Pruner w filmie oraz w dalszej części artykułu:

 

Oferta specjalna tylko dla czytelników portalu „Kobieta w sadzie”!

Przy zakupie sekatora Bosch Pro Pruner na stronie www.mistama.com, po wpisaniu w koszyku kodu: KWS, otrzymują Państwo rabat oraz dodatkowy akumulator gratis ! [ kliknij tu lub w grafikę niżej i zamów ]

Sekator elektryczny Bosch Pro Pruner to najlepsza wydajność cięcia w swojej klasie:

– najnowszej generacji bezszczotkowy silnik sprawia, że sekator przeznaczony jest do efektywnego cięcia pod dużym obciążeniem, a przy tym jest bardzo trwały i  niezawodny.

Największa ilość cięć na jednym ładowaniu:

– 4500 cięć/ładowanie, nie musisz się martwić o stan akumulatora.

Wskaźnik poziomu naładowania pozwala na bieżąco kontrolować jego poziom podczas pracy.

Mniejsza waga:

– równa wadze 3 zwykłych jabłek, pozwalająca pracować przez cały dzień.

Niezwykła wytrzymałość:

Trwała obudowa silnika w połączeniu z materiałem Dura Shield gwarantuje urządzeniu pełną sprawność i funkcjonalność nawet po upadku z wysokości 2 metrów na twarde podłoże.

3 LATA PRZEDŁUŻONEJ GWARANCJI na narzędzia z linii dla profesjonalistów :

Aby skorzystać z przedłużenia gwarancji należy po zakupie zarejestrować urządzenie na stronie https://www.bosch-professional.com/pl/pl/pro360/

Czytaj również:

Ten sekator elektryczny zaskoczy Cię pozytywnie! BOSCH Pro Pruner dla sadowników

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sadownicy otrzymują za jabłka ceny sprzed 20 lat …

Giełdy internetowe oszalały. Zatrważająca ilość ofert kupna jabłek.