w , ,

KUBOTA LX – Michał szczerze o zaletach i wadach ciągnika w uprawie borówki

Małe, kompaktowe i zwinne ciągniki w ostatnich latach stały się hitem wśród producentów upraw jagodowych, takich jak borówka, malina, czy winorośl. W związku z wieloma pytaniami na naszym portalu o ciągnik Kuba LX w uprawie jagodowej, odwiedziliśmy gospodarstwo Michała w gminie Kowiesy.

Sadownik Michał zajmuję się uprawą jabłoni, ale i również borówki. W swoim gospodarstwie wraz z braćmi użytkują dwa ciągniki Kubota. Tydzień temu prezentowaliśmy Państwu model L2, który służy do upraw sadowniczych [ kliknij i zobacz video], tym razem chcemy zaprezentować model LX, który świetnie sprawdza się na plantacji borówki amerykańskiej.

Zapytaliśmy Michała o wady, zalety oraz chyba najbardziej ciekawy wątek jakim jest spalanie. Cały wywiad z sadownikiem wraz z informacjami od dystrybutora Jakuba Korczaka (Polsad), zobaczą Państwo w video niżej:

Nowa seria LX marki Kubota posiada wiele zalet, a jednocześnie ustanawia nowe standardy w dziedzinie jakości i wyposażenia. Co oferuje nowa seria ciągników serii LX?

  • Nowoczesna 4-cylindrowa jednostka napędowa Kubota o mocy 35 KM (LX-351) lub 40 KM (LX-401) z wysokociśnieniowym wtryskiem paliwa Common Rail, układem recyrkulacji spalin oraz filtrem DPF.
  • Zgodność z normą emisji spalin EU stage V – mniejsze oddziaływanie na środowisko oraz większa oszczędność paliwa.
  • Nowy kształt osłony silnika oraz doskonała widoczność do przodu.
  • Świetny dostęp do wszystkich punktów obsługowych za sprawą szeroko otwieranej, jednoczęściowej maski.
  • Precyzja doboru prędkości Nowa trzyzakresowa przekładnia HST gwarantuje wydajne przeniesienie napędu dla płynnej i efektywnej pracy.

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące ciągników Kubota, prosimy kontować się z firmą Polsad, bezpośrednim dilerem ciągników Kubota:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kobieta w Sadzie (@kobietawsadzie)

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dostępne pierwsze polskie czereśnie „majówki”

Za zebranie kobiałki truskawek 2 złote