w , ,

Zbiór mechaniczny jagody kamczackiej. Jak powinna wyglądać plantacja do zbioru mechanicznego !

Polska jest największym producentem jagody kamczackiej na świecie. Czerwiec to czas zbiorów. Świeże owoce nowych odmian deserowych dostępne są w już całym kraju.

Mechaniczny zbiór owoców jagodowych z roku na rok jest coraz bardziej popularny. Grzegorz Budyta z Daltrozowa świadczy usługi zbioru mechanicznego upraw jagodowych, kombajnem samojezdnym OXBO.

Już drugi rok z rzędu zbieramy mechanicznie owoce jagodowe, w tym jagodę kamczacką. Niestety, ale nie każda plantacja nadaje się do takiej formy zbiorów. Jeśli mamy odpowiednio poprowadzone krzewy to straty podczas zbioru są niewielkie – mówi Grzegorz Budyta.

W video-relacji Grzegorz pokazuje jak powinna wyglądać plantacja pod zbiór mechaniczny oraz jakie starty są pod krzewami w sytuacji, gdy krzewy nie są poprawnie prowadzone. Dodatkowo w video zobaczą Państwo jak w tym roku obrodziła jagoda i jak wygląda zbiór tych owoców kombajnem samojezdnym OXBO. Zapraszamy do oglądania:

W sprawie świadczenia usługi zbioru mechanicznego, prosimy kontaktować się z Grzegorzem pod numerem telefonu: 784 130 282

Rośnie popularność samozbiorów

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ceny malin na rynkach hurtowych – 22 czerwca 2022r.

PROW 2014-2020 – procedowanie zmian