w , ,

Uniwersalny i kompaktowy ciągnik ISEKI w uprawach jagodowych. Premiera modelu TXGS 24!

Ponieważ uprawy jagodowe w Polsce stanowią duży odsetek, chciałabym zaprezentować Państwu wzorowego pracownika do właśnie takich upraw – ISEKI TXGS 24:

W świecie coraz trudniejszych i rozproszonych zadań, maszyny muszą być coraz szybsze i łatwiejsze w obsłudze. Dlatego TXGS 24 jest dokładnie przemyślany i dostosowany do potrzeb rynku i klientów. Całkowicie hydraulicznie sterowane narzędzia oraz regulowana kierownica powodują, że obsługa ciągnika jest dziecinnie prosta. Do tego fotel, jest nie tylko ergonomiczny, ale też regulowany w kilku płaszczyznach. Sprawia to, że praca nawet w trudnych warunkach może być przyjemna.

Dzięki kompaktowemu rozmiarowi ciągnik zmieści się w ciasnych alejkach. Jego szerokość to tylko 120 cm! Dodatkowo ciągnik posiada bardzo mały promień skrętu (dzięki przekładni), śmiało możemy manewrować w ciasnych nasadzeniach.

Jako kolejną zaletę ciągnika wyróżniam skrzynie hydrostatyczną z tempomatem. Ten typ skrzyni, dzięki precyzji świetnie sprawdza się z ładowaczem czołowym.

Opieka nad terenem wymaga wielozadaniowości: koszenie, zamiatanie, sypanie, spychanie, ciągnięcie, podnoszenie, opryskiwanie to codzienność dla TXGS 24, który zapewnia niezawodną pomoc.

Cena sugerowana, z wyposażeniem: wspomaganie, joystick 6 położeniowy, tylny TUZ i WOM : 52.900zł

Dane techniczne ISEKI TXGS 24

Pojemność (cm3)  1123 
Ilość cylindrów  3 
Moc (kW (PS))  16,8 (23) wg ECE R120 
Moment obrotowy (Nm)  65 przy 2000 U/min 
Min. promień zawracania (cm) 240
Udźwig na końcówkach (kg)  540

DODATKOWO: Prezentowana w filmie kosiarka międzyosiowa sprawdza się rewelacyjnie w gospodarstwach jagodowych ponieważ z lewej strony wystaje poza obrys około 20 cm. Dzięki temu kosiarka z lewej strony może wchodzić pod krzaki, podczas gdy ciągnik nie narusza owocu. 

Więcej informacji na temat modelu TXGS 24 oraz innych znajdziecie na stronie: https://www.iseki.pl/produkty

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Nielegalnie wprowadzone do obrotu ciągniki w sprzedaży?!

Burze z gradem, opadami deszczu do 25 mm i porywami wiatru do 80 km/h.