w ,

Prosty sposób na znalezienie pracownika dla sadownika/rolnika!

Siła robocza w rolnictwie to niezbędny element bez którego nie powstałby chleb, nie dostarczono by jabłek do sklepu, czy nie zebrano truskawek z pola. Niestety znalezienie dobrego pracownika w szczycie prac to nie lada wyczyn dla sadownika/rolnika. Czy jest łatwy, szybki i pewny sposób na pozyskanie dobrego pracownika lub znalezienie pracy w rolnictwie?

Amerykańska firma Joblio stworzyła innowacyjną, technologiczną platformę procesu globalnej rekrutacji pracowników w postaci łatwej aplikacji.

Dzięki aplikacji można mieć nieograniczony dostęp do tysięcy kandydatów (pracowników). Aplikacja daje nam dostęp do  pracowników sezonowych jak i długoterminowych, wykwalifikowanych i niewykwalifikowanych. 

To bardzo proste, ponieważ aplikacja łączy bezpośrednio pracodawców z pracownikami przy użyciu jednej, globalnej sieci rekrutacyjnej. Jej główną zaletą jest łatwa dostępność. Można ją pobrać na telefon w formie aplikacji. Eksperci przewidują się, że będzie ona tak popularna w Europie jak kanały komunikacji takie jak WhatsApp, Viber, Skype czy Zoom.

Głównym atutem tej platformy jest:

 • transparentność,
 • brak pośredników w procesie rekrutacyjnym,
 • w 100% bezpłatne zapewnienie miejsc pracy dla pracowników,
 • pracodawca nie ponosi kosztów rekrutacji,
 • globalność sieci rekrutacyjnej (działamy na terytorium Europy Wschodniej : Ukraina, Białoruś, Mołdawia, Rosja, Uzbekistan, Azji oraz Afryki),
 • możliwość wcześniejszej rozmowy z kandydatem na pracownika

Poprzez aplikację każdy pracownik jest poddawany procesowi weryfikacji/kontroli, na podstawie danych biometrycznych. Stąd będzie wiadomo, czy nie był on wcześniej deportowany, czy nie jest na listach terrorystycznych, pedofilskich oraz czy przede wszystkim on sam jest tym, za kogo się podaje – (zgodność paszportu z osobą aplikującą).

Joblio poprzez swoją platformę pomniejsza oferowaną przez pracodawcę płacę brutto/akordową o pewien, określony procent, stanowiący jej zysk. Dzięki temu pracodawca nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z rekrutacją pracowników. W aplikacji przyszły pracownik widzi już pomniejszoną, finalną stawkę płacy. Kandydat wie ile będzie zarabiał, gdzie i na jakim stanowisku będzie pracował. Wpływa to na pozytywne nastawienie pracowników i ich efektywność pracy.

Pracodawca rozlicza się z platformą Joblio raz w miesiącu. Podstawą rozliczenia jest lista pracowników zatrudnionych poprzez platformę, ilość godzin przepracowanych lub ilość kilogramów zebranych przez w/w pracowników w danym miesiącu.

 Oferowana pracownikowi na platformie/aplikacji płaca, musi być zgodna z obowiązującym w danym kraju prawem (nie może być niższa niż minimalna płaca).

Jak wygląda procedura współpracy?

 1. Wysyłamy naszą ofertę do pracodawcy.
 2. Podpisujemy umowę pomiędzy Joblio, a pracodawcą, który jest zainteresowany naszymi usługami.
 3. Pracodawca informuje nas, jakich pracowników poszukuje i jakie są jego wymagania.
 4. Pracodawca zamieszcza (z naszą pomocą) swoją ofertę pracy na naszej platformie. Kandydaci mogą zobaczyć ją w aplikacji.
 5. Pracodawca wybiera pracowników, którzy zadeklarowali chęć pracy w jego firmie/gospodarstwie. Dodatkowo, może z nimi przeprowadzić rozmowę.
 6. Wybrani przez pracodawcę kandydaci na pracowników zostaną poddani kontroli/weryfikacji KYC (kontrola paszportowa / kontrola karna / kontrola przeszłości). Współpracujemy ze znaną firmą, która wykonuje takie usługi.
 7. Pracodawca zaprasza wybranych przez siebie pracowników, zgodnie z obowiązującymi w jego kraju przepisami i procedurami.

Joblio udziela pracodawcy pomocy prawnej jak i kandydatowi, od momentu rekrutacji, przez cały proces relokacji / migracji, po przybyciu do siedziby pracodawcy oraz przez cały okres zatrudnienia kandydata u pracodawcy.

Wszyscy kandydaci do pracy poddani są badaniu lekarskiemu na 48 godzin przed przyjazdem.

Pracownicy mają dostępną infolinię, aby mogli się skontaktować w przypadku jakichkolwiek pytań, jakie mogą mieć w trakcie zatrudnienia.

Instalacja aplikacji jest bezpłatna! >>> POBIERZ JOBLIO <<<

Strona internetowa: https://joblio.co/pl/

Joblio zaprasza do współpracy. 


UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Nowe rozszerzenia dla sadowników w stosowaniu ŚOR!

Dobry czas na sprzedaż RED JONAPRINCE?! Ceny jabłek deserowych w grupie.