w

prof. dr hab. Krzysztof Niemczuk: Apeluję do Rolników, aby się rejestrowali i szczepili…

Pojawienie się koronawirusa na świecie spowodowało wiele ograniczeń w życiu zawodowym, społecznym i w kontaktach międzyludzkich.

Dotyczą one nas wszystkich.

Zwraca na to uwagę prof. dr hab. Krzysztof Niemczuk – lekarz weterynarii, ale przede wszystkim naukowiec zajmujący się wirusami, dyrektor Państwowego Instytutu Weterynaryjnego – Państwowego Instytutu Badawczego w Puławach.

– Dzięki szczepieniom na świecie udało się całkowicie wyeliminować bądź też znacząco ograniczyć wiele śmiertelnych chorób, w tym tych, które wywoływane są przez wirusy – podkreślił profesor Niemczuk.

– Dotychczasowe zabezpieczenia nie są w pełni wystarczające. Musimy jednak dalej pamiętać o DEZYNFEKCJI, DYSTANSIE i MASECZKACH – dodał.

– Jednak pojawiła się SZCZEPIONKA. To jest nasza nadzieja na POWRÓT DO NORMALNOŚCI podkreślił dyrektor Instytutu.

– Ufam swoim kolegom naukowcom, że ich szczepionka jest skuteczna i bezpieczna – zapewnił naukowiec i dodał – apeluję do Rolników, aby się rejestrowali i szczepili, zwłaszcza nasi Seniorzy.

– Wasza wiedza i doświadczenie są bezcenne dla kolejnych pokoleń rolników, abyśmy dalej mogli się cieszyć polską, najsmaczniejszą żywnością, która jest  doceniana na każdym kontynencie – podkreślił profesor Krzysztof Niemczuk

źródło: https://www.kowr.gov.pl/biuro-prasowe/aktualnosci/szczepimy-sie!-rolniku-zarejestruj-sie-takze-ty

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

Przepis na pyszną szarlotkę z „Jabłek Grójeckich”!

Zniknie dotacja dla rolników na zakup maszyn? W miejsce dotacji pojawiają się instrumenty finansowe (gwarancje i pożyczki).