w , ,

Piły do cięcia konturowego Coup’eco uznane za najlepszy produkt na rynku. Opinia klienta.

Rozpoczęło się cięcie i formowanie koron drzew w uprawach pestkowych. Po zbiorach jabłoni rozpocznie się cięcie upraw ziarnkowych. Od kilku lat sadownicy coraz chętniej inwestują w cięcie mechaniczne za pomocą pił konturowych i kosiarek listwowych.

Spotkaliśmy się w Daltrozowie z Grzegorzem Budyta, sadownikiem świadczącym usługi cięcia mechanicznego, który zakupił profesjonalne piły do cięcia konturowego firmy Coup’eco.

Po rozmowie i prezentacji u kolegi, stwierdziliśmy, że kupujemy tarcze Coup’Eco z tego względu, że jakość cięcia i wytrzymałość tej maszyny robi wrażenie. Wcześniej mieliśmy listwy własnej konstrukcji i tarczę własnej konstrukcji, to była konstrukcja prowizoryczna. W tym roku zakupiliśmy maszynę Coup’Eco z tego względu, że większość ludzi patrzy na to, żeby to był sprzęt profesjonalny, a te tarcze, które stoją za mną to chyba lepszych maszyn nie ma na rynku w Polsce do takich usług. Grubość ciętych gałęzi robi wrażenie. Maszynę zakupiłem na usługi cięcia, właśnie rozpoczął się okres wynajmu. Koszt usługi to 240 złotych za godzinę pracy – informuje w filmie Grzegorz Budyta.

Jak sprawdza się piła Coup’eco, z jaką prędkością wykonuję się zabieg oraz czym wyróżnia się na tle innych pił do cięcia? Odpowiedzi na te pytania w filmie niżej.

AGROBARD* ZAPRASZA do zapoznania się z ofertą pił tnących i noży dla upraw sadowniczych. Więcej informacji:

👨🏼‍💼Piotr Głogowski

📞 508 095 407

📧 [email protected]

Zapraszamy również do materiału:

Nowość! Listwa do cięcia konturowego COSMOS 310 od Coup’eco!

Cięcie mechaniczne piłami! Tniemy sad wiśniowy i jabłoniowy! Gałęzie o średnicy 13 centymetrów!

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ceny borówki w detalu i hurcie

Specjalne kredyty dla producentów owoców miękkich