w , ,

Nowość! Listwa do cięcia konturowego COSMOS 310 od Coup’eco!

Uprawa i pielęgnacja roślin sadowniczych wymaga wielu prac. Jedną z nich jest cięcie i formowanie koron drzew przez sadowników. Jeszcze do niedawna były wykonywane jedynie w sposób ręczny. Od kilku lat sadownicy chętniej inwestują w cięcie mechaniczne za pomocą kosiarek listwowych oraz pił.

Cięcie mechaniczne można wykonywać na młodych kwaterach sadów, jak i zarówno na starych drzewach. Eksperci zalecają tego typu zabiegi od trzeciego roku po posadzeniu drzew.

Firma Coup’eco w 2023 roku po konsultacjach z polskimi sadownikami wprowadza nowość – listwę konturową COSMOS 310! Założona w 1995 roku firma Coup’eco specjalizuje się w projektowaniu i produkcji maszyn tnących. W skali międzynarodowej, urządzenia Coup’eco zajmują 20% rynku.

@agrobardsp 📣Firma Coupeco w 2023 roku po konsultacjach z polskimi sadownikami wprowadza nowość – listwę #konturową COSMOS 310❗️❗️❗️ ✅W Polsce pierwsze litwy do cięcia konturowego bedą dostępne na przełomie sierpnia i września. 🔎Więcej informacji na temat nowej listwy konturowej #Coupeco #COSMOS ♬ Myself

Listwa konturowa ma wysokość 3 metrów. Dodatkowy podcinacz poziomy, wyposażony może być w litwę tnącą o długości metra lub piły tarczowe.

Całą listwę konturowa COSMOS 310, można regulować elektro-hydraulicznie w 5 płaszczyznach za pomocą jojstika, a pochylenie listwy wynosi 20%. Maszynę montujemy do TUZA lub jak zalecają producenci do płyty montażowej. Ruch listwy przebiega w poziomie i pionie. Maszyna posiada zabezpieczenie przed uderzeniem o podłoże ze sprężyną gazową. Dodatkowo listwę konturową można wyposażyć w zasilacz, który montowany jest na tylny TUZ i podpina się go pod WOM, aby napędził pompę oleju zewnętrznego. Jest tzw. power-pack.

W Polsce pierwsze listwy do cięcia konturowego COSMOS 310 bedą dostępne na początku września, w firmie Agrobard. Więcej informacji na temat nowej listwy konturowej Coup’eco COSMOS 310 uzyskacie u przedstawiciela handlowego Agrobard:

👨🏼‍💼Piotr Głogowski

📞 508 095 407

📧 [email protected]

 

 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dopłaty do nawozów – już można składać wnioski!

Najlepsza na rynku sortownica i wodny rozładunek dla gospodarstwa sadowniczego