w ,

Pierwsza taka aplikacja! Pobierz kompendium wiedzy.

Aplikacja Frusto to pierwsza taka platforma stworzona z myślą o producentach owoców i warzyw. Oprócz tego, że umożliwia szybkie zakupy bez wychodzenia z domu, stanowi także cenne kompendium wiedzy. W dodatku jest całkowicie darmowa!

Robienie zakupów, odczytywanie alertów z zagrożeniami, śledzenie pogody, bieżących informacji oraz notowań giełd owoców i warzyw w jednym miejscu? Tak! Wszystko to dzięki aplikacji Frusto, powstałej z myślą o producentach warzyw i owoców. 

Możliwości aplikacji Frusto

W aplikacji Frusto plantator szybko i wygodnie złoży zamówienie na wybrany przez siebie termin płatności, sprawdzi swoje faktury, historię zamówień oraz aktualne notowania giełd owoców i warzyw. Aplikacja, w momencie wystąpienia realnego zagrożenia plantacji, wyśle do producenta alert o zagrożeniu, jak również zaproponuje rozwiązanie na bieżący okres wegetacji. Użytkownik sprawdzi także prognozowaną pogodę dla swojej lokalizacji, co pomoże w podjęciu decyzji o kolejnych zabiegach.

Alerty

W przypadku wystąpienia zagrożenia chorobowego w danej lokalizacji, zalogowany użytkownik otrzyma alert w formie wiadomości push, zawierający informację o sile zagrożenia chorobowego. Po odebraniu takiej informacji klient może przejść do panelu „Przebieg infekcji → Przebieg pogody” i zweryfikować czy jego dotychczasowe działania są wystarczające, czy warto wykonać jeszcze jakieś kroki, które odpowiednio zabezpieczą uprawę. 

Strefa wiedzy

W zakładce „Strefa wiedzy” użytkownicy otrzymają dostęp do tworzonych na bieżąco komunikatów sadowniczych, jak również artykułów branżowych dotyczących zagadnień związanych z produkcją owoców.

Jak zainstalować aplikację?

Aplikacja przeznaczona jest dla klientów Frusto – firmy powstałej w odpowiedzi na wyspecjalizowane potrzeby produkcji sadowniczej, jagodowej i warzywniczej. Wystarczy, że klient pobierze aplikację z Google Play (Android) lub App Store (iOS), a następnie zarejestruje się, korzystając z danych znajdujących się na fakturze otrzymanej od Frusto, lub kodu weryfikacyjnego. Kod weryfikacyjny klient może uzyskać u swojego opiekuna handlowego.

Po zalogowaniu, konto będzie gotowe i skonfigurowane indywidualnie pod użytkownika. Do jego lokalizacji przypisana zostanie najbliższa stacja meteo, co umożliwi jeszcze większą ochronę uprawy przed zagrożeniami.

I to tyle, jeśli chodzi o formalności. Teraz pozostaje już tylko w pełni czerpać z zasobów oferowanych przez platformę. 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W cysternie do przewozu koncentratów owocowych leżało czterech nieprzytomnych mężczyzn

Zainteresowanie jabłkami z przerywki