w

Nowy sposób jedzenia jabłek i dobrej zabawy do edukacji dzieci!

„Le Piccoline Melinda”: ​​pięć jabłek przekąskowych oznaczonych marką ISAAQ®  w wyjątkowym opakowaniu przypominającym środek transportu, to nowy sposób jedzenia jabłek i dobrej zabawy, idealny do edukacji dzieci.

Od połowy lutego produkt jest dostępny we włoskich punktach sprzedaży.

Przekonujące jest opakowanie, całkowicie wykonane z tektury, które można ponownie wykorzystać i przekształcić w ładne zabawki do zebrania.
„Le Piccoline Melinda” to zatem zdrowa i przyjazna dzieciom przekąska: doskonała strategia motywowania dzieci do spożywania owoców.
Wybór skupienia się na dzieciach daje niewielki rozmiar owoców, idealny dla dłoni dziecka, oprócz doskonałego smaku, poparty został badaniami konsumentów odpowiadającymi na specyficzną potrzebę matek: zmotywuj swoje pociechy do jedzenia większej ilości owoców .

Jednym ze sposobów, aby jedzenie było smaczne dla dzieci, jest przekształcenie posiłku w przyjemny moment poprzez skojarzenie pozytywnych doświadczeń z jedzeniem. Dotyczy to również owoców, które nie są lubiane przez wiele dzieci, ale są bardzo ważne dla zbilansowanej diety. Stąd pomysł personalizacji opakowania „Le Piccoline Melinda”. Nadając kształt samolotu, pociągu, autobusu lub łodzi podwodnej, z kolorami i wzorami, które zawsze się od siebie różnią i można je wszystkie zebrać.

Pomysł Melindy na urozmaicenie opakowania był możliwy dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii druku cyfrowego, gwarantowanej przez partnera dostawcę Ghelfi Ondulati, która pozwala produkować opakowania z różną grafiką, nawet w nieograniczonej liczbie.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KOMINKI​ sadownicze – koszt, ilość na hektar, rozpalanie! GENIALNY POMYSŁ w ochronie przed przymrozkami!

Czy drzewka sadzone na jesieni 2020 roku przetrwały mrozy -25 stopni Celsjusza? Ekspert wyjaśnia…