w , ,

Najwęższy McCormick X4 w najlepszej klasie

W powiecie Grójeckim, w miejscowości Chynów, na ulicy Leśnej powstał nowy oddział sprzedaży ciągników i maszyn Firmy ROL-BRAT, gdzie dostępne są dla Państwa najnowsze modele ciągników McCormick.

Nasza kamera udała się do nowo otwartego oddziału w Chynowie, w celu poznania oferty ciągników specjalistycznych. Na placu w Chynowie dostępny jest najwęższy model X4, który charakteryzuje się trzema cechami: komfort, jakość, wydajność.

Ciągnik McCormick serii X4 N jest idealny dla gospodarstw sadowniczych, które potrzebują ciągnika wygodnego, wydajnego, a równocześnie zdolnego do wykonywania różnorodnych prac.

Seria ciągników McCormick X4 zawiera 5 modeli od 75 do 104 KM. Wersja N prezentowana na filmie niżej jest najwęższą 

Ciągniki serii X4 są wyposażone w trzy przekładnie i różne mechanizmy osi przedniej i tylnej oraz zróżnicowane rozstawy osi i kół.

McCormick X4 cechuje się innowacyjnym designem, który łączy w sobie piękno i funkcjonalność. Wyraziste, dynamiczne linie maski i zaokrąglony profil błotników pozwalają ciągnikowi na łatwe przemieszczanie się pod niskimi gałęziami i w wąskich alejkach.

Jak w praktyce prezentuje się najmocniejszy McCormick X4, zobaczą Państwo w specjalnej video-relacji z oddziału ROL-BRAT w Chynowie. Zapraszamy do oglądania:

Jako oficjalny Dealer ROL-BRAT zapewnimy Państwu pełną obsługę marki McCormick w zakresie sprzedaży produktów gotowych, części zamiennych i serwisu. Zapraszamy do naszego punktu w celu zapoznania się z ofertą, moje wieloletnie doświadczenie w branży, doskonale pomoże w wyborze odpowiedniej maszyny na Państwa potrzeby.

– informuje Mariusz Olender, kierownik punktu w Chynowie.

[ Kliknij i zobacz broszurę z wymiarami Ciągnika McCormick X4 ]

[ KLIKNIJ I ZOBACZ OFERTĘ FIRMY ROL-BRAT ]

Kontakt:

Czytaj również:
UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Prognoza pogody na weekend 10-12.03.2023 r.

Zapasy Gali kończą się, a Goldena skończą się w ciągu kilku tygodni.