w , ,

Najlepsze stoisko na TSW2024 w ocenie sadowników! NOWOŚCI w ofercie PRO-CNC!

Stoisko PRO-CNC zdecydowanie wyróżniało się podczas Targów Sadownictwa i Warzywnictwa 2024 r. – nie tylko ze względu na dużą liczbę odwiedzających, ale przede wszystkim na mnogość prezentowanych tam specjalistycznych, innowacyjnych maszyn. Nic więc dziwnego, że zostało określone jako najlepsze na wspomnianym wydarzeniu.

Przemysław Otulak – właściciel firmy PRO-CNC – uważnie obserwuje potrzeby rynku sadowniczego i na tej podstawie tworzy produkty (np. maszyny wykorzystywane w przemyśle sadowniczym, winnicowym) mające na celu ułatwić oraz usprawnić pracę w gospodarstwach. W ciągu ostatnich kilku lat stworzył bowiem wiele nowatorskich rozwiązań skierowanych do sadowników. 

Firma specjalizuje się w produkcji maszyn sadowniczych, kombajnów, maszyn pielęgnacyjnych nasadzenia oraz pielęgnujących glebę. PRO-CNC produkuje seryjnie, ale jest również otwarte na zamówienia indywidualne (nietypowe). Jak zaznaczał Przemysław Otulak, możliwe są różne konfiguracje oferowanych przez nich produktów. Co istotne, właściciel udziela fachowego doradztwa i wybiera najlepsze dla klientów rozwiązania zgodne z ich potrzebami. Wszystko po to, by zredukować koszty zakupu i spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Podczas TSW został zaprezentowany zarówno stały asortyment firmy, jak również nowinki. PRO-CNC może pochwalić się produkcją m.in.: pił konturowych (maszyny do cięcia konturowego tarczowe i listwowe, a także nowością – okna tarczowe do cięcia mechanicznego), pielników sadowniczych (aktywnych oraz z gwiazdą pielącą), frezów aktywnych do uprawy ziemi, kombajnów do zbioru owoców, urządzeń do defoliacji liści, podkaszarek żyłkowych, kosiarek sadowniczych i rotacyjnych, wymiataczy patykowych, tuzów oraz platform sadowniczych zaczepianych.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej ze stoiska PRO-CNC podczas Targów Sadownictwa i Warzywnictwa 2024 :

Jak informował Przemysław Otulak, jego firma idzie z duchem czasu, jest skoncentrowana na oferowaniu maszyn najwyższej jakości, wykorzystujących nowoczesne rozwiązania na europejskim poziomie. Z tego powodu właściciel dokłada wszelkich starań, aby dynamicznie rozwijać się w branży produkcyjnej maszyn specjalistycznych i nieustannie odpowiadać na potrzeby sadowników.

XK

UDOSTĘPNIJ

Wodny rozładunek, sortownica i stół pakerski – zestaw dla sadownika na pokazach w Gospodarstwie Rokickich

Towaru full na rynku hurtowym! Na jakim poziomie ceny za jabłka?