w , ,

Wodny rozładunek, sortownica i stół pakerski – zestaw dla sadownika na pokazach w Gospodarstwie Rokickich

W miejscowości Biała Rawska w gospodarstwie Cezarego Rokickiego zorganizowany został pokaz wodnego rozładunku, linii sortującej i stołu pakerskiego firmy Green Sort. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia w formie filmu:

Sortownica do jabłek i owoców Green Sort Vision to kompaktowe rozwiązanie dla sadowników. Opracowana została przez inżynierów, którzy na co dzień wykorzystują ją również w swoich gospodarstwach. To sprawia, że doskonale rozumiemy, że osoby kupujące owoce oczekują najwyższej jakości, a dzięki opcji sortowania na średnicę, wykrywania koloru i uszkodzeń jesteśmy w stanie je spełnić.

W sortownicy Green Sort Vision owoce przemieszczają się pomiędzy elementami maszyny bez odrywania od nich – nie są podrzucane, opuszczane z wysokości, co pozytywnie wpływa na jakość przesortowanych owoców

Wodny rozładunek

Kompaktowy system gabarytami zbliżony do wywrotnic z górnym wysypem. Wymiary to jedynie 3,1 m długości 2,2 m szerokości, 3 m wysokości. Wygodny pilot pozwala zdalnie rozpocząć opróżnianie skrzyniopalety. Skrzyniopaleta po upuszczeniu do wody zostaje od razu obrócona i wysunięta do góry, dzięki temu drewniane skrzynie nie namakają i dłużej nadają się do użytku.
Dzięki innowacyjnemu systemowi magazynowania i innowacyjnemu systemowi podawania owoców pozwala na pracę bez kanału wodnego, który zajmuje dużą powierzchnię.
Jeżeli mamy do dyspozycji większą halę, możemy zaoferować również kanały wodne proste i zakręcane w rozmiarach od 1,5 m do nawet kilkunastu metrów, pozwalających nawet na rozładunek owoców z jednej hali, a sortowanie w innej.

UDOSTĘPNIJ

Golden Sad testuje trzy sekatory elektryczne. Który najlepszy?

Najlepsze stoisko na TSW2024 w ocenie sadowników! NOWOŚCI w ofercie PRO-CNC!