w , ,

Najlepszy sekator elektryczny dla sadowników na Targach TSW 2023

Sekatory elektryczne cieszą się bardzo dużą popularnością wśród sadowników, dlatego też podczas tegorocznej edycji Targów TSW 2023, szukaliśmy wśród wystawców najbardziej funkcjonalnych i korzystnych cenowo sekatorów elektrycznych dla sadowników.

Firma „Dwa jabłka” z Warki, prezentowała na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa 2023 dwa modele sekatorów elektrycznych, najchętniej wybierane wśród sadowników i jagodników:

  • Sekator elektryczny plecakowy Blue Bird o średnicy cięcia do 3,5 cm i rękojeści o wadze 850g (bardzo lekki). Czas ciągłej pracy na pełnym naładowaniu wynosi od 6 do 10 godzin. Średni czas ładowania baterii to 3-4 godziny. Bardzo ważne! Sekator wyposażony jest w funkcję półotwarcia ostrza.
  • Sekator elektryczny z wkładana baterią (SEKATOR PS 22-32) do rękojeści o średnicy cięcia do 3,5 cm i wadze 905 gramów. Silnik w sekatorze jest bezszczotkowy. Posiada cięcie progresywne oraz dwa zakresy rozwarcia ostrza. Czas pracy na jednej baterii 3 – 4 godziny, w zestawie są dwie baterię oraz podwójna ładowarka. Czas ładowania 1,5 – 2 godziny. Dodatkowym atutem sekatora jest ekran wyświetlający liczbę cięć i zakres naładowania akumulatora.

Więcej informacji na temat sekatorów elektrycznych prezentowanych podczas Tragów Sadownictwa i Warzywnictwa przedstawia w filmie niżej Patryk Witkowski, przedstawiciel firmy ” Dwa Jabłka ” : 

W sklepie online ” Dwa jabłka ” dostępny jest bardzo duży wybór sekatorów ręcznych, elektrycznych i pneumatycznych >>> kliknij tu i zobacz >>>

 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Od stycznia do listopada 2022 roku wyeksportowaliśmy tylko 665 tys. ton jabłek.

Ceny jabłek przemysłowych w górę – 25 stycznia 2023r.