w

Na krajowej 7 przewróciła się ciężarówka z jabłkami

Na drodze krajowej numer 7 w pobliżu Nowego Dworu Mazowieckiego przewróciła się ciężarówka, która przewoziła jabłka deserowe. Kierowca ciężarówki trafił do szpitala.

We wtorek (28.11) chwilę po godzinie 13 na przebudowywanym odcinku drogi krajowej nr 7 w Zakroczymiu w pobliżu powstającego węzła Modlin, doszło do wypadku samochodu ciężarowego przewożącego jabłka oraz samochodu osobowego marki BMW. W wyniku zdarzenia samochód ciężarowy marki Scania, przewrócił się na jezdni blokując pasy ruchu w obu kierunkach. Kierowca po uwolnieniu z kabiny, został odwieziony do szpitala. Kierujacemu samochodem BMW  nic się nie stało.

– Kierujący samochodem ciężarowym marki Scania zahaczył tyłem naczepy o samochód osobowy wskutek czego, doszło do przewrócenia się zestawu. Kierujący został odwieziony do szpitala. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci z nowodworskiego Wydziału Ruchu Drogowego wraz z technikiem – przekazała naszej redakcji podkom. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

źródło: wirualnynowydwor.pl

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komisja Europejska organizuje misję handlową do Chin

KRUS: Ważne informacje dla osób pobierających świadczenia dla opiekunów