w

MINI KOPARKA E19C NEW HOLLAND – do prac budowlanych i sadowniczych

Minikoparki gąsienicowe New Holland mają udźwig od 1,7 do 6,0 ton. Dzięki możliwości wyboru wersji z daszkiem lub kabiną jest odpowiedni model mini koparki idealnie nadający się do kształtowania krajobrazu, prac komunalnych, rolnictwa, ogrodnictwa, szkółek, winnic, zarządzania nieruchomościami i generalnego wykonawstwa. Zróżnicowane zastosowania obejmują budowę i konserwację systemów nawadniania i odwadniania, poprzez budowę i montaż ogrodzeń, aż po typowe prace budowlane czy uprawy rolnicze.

Kompaktowe wymiary umożliwiają minikoparkom gąsienicowym New Holland dostęp do trudnych obszarów roboczych. Kompaktowe wymiary są dopasowane do wysokiej wydajności. Zaprojektowany do całodziennej pracy, każdy model charakteryzuje się wiodącą w swojej klasie wydajnością kopania oraz wszechstronnością umożliwiającą zasilanie szerokiej gamy osprzętu.

Spotkaliśmy się podczas Targów Budowalnych z firmą Agrobard, gdzie prezentowana była gama mini koparek. Mariusz Olender w video przedstawia Państwu mini koparkę marki New Holland, model E19C:

Jeśli macie więcej pytań na temat prezentowanej koparki firma Agrobard zaprasza do kontaktu:

Mariusz Olender przedstawiciel maszyn budowalnych Agrobard – 509 149 401

Więcej video z koparką dedykowaną sadownikom:

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„Czternasta emerytura” dla emerytów i rencistów KRUS

Gala Must po 0,99PLN w grójeckim Inter Marche