w , ,

Małe akumulatorowe piły – idealne do walki z rakiem w sadach!

Poręczne urządzenia, doceniane przez sadowników – tak można nazwać małe łańcuchowe piły zasilane akumulatorem.

Kompaktowe urządzenia, jakimi są akumulatorowe piły Cmapagnola, to świetnie rozwiązanie dla wygodnych sadowników, przy czyszczeniu ran na drzewach zaatakowanych przez raka drzew owocowych.

Sadownicy użytkujący elektryczne piły uważają, że nie ma szybszego sposobu na czyszczenie drzew oraz obcięcie grubszych gałęzi, z którymi nie poradzi sobie sekator podczas cięcia zimowego.

Piły akumulatorowe są poręczne, a ich waga wynosi od 1 kg do 1,7 kg w zależności od modelu. Na jednej baterii piły T-Rex lub T-Fox (Campagnola) sadownicy mogą wykonywać 3 godziny ciągłej pracy. W zależności od modelu w zestawie są 2 lub 3 akumulatory. Piły T-Rex i T-Fox spokojnie radzą sobie z gałęziami o średnicy 8 cm.

Więcej na temat pił akumulatorowych do sadu opowie Państwu Robert Konopka z Agrobard:

💡Jeśli poszukujesz wielofunkcyjnego, użytecznego urządzenia 🪚do sadu, firma Campagnola spełni Twoje oczekiwania. Zadzwoń już dziś, a doradcy Agrobard dobiorą odpowiednie urządzenie dla Twoich potrzeb ❗☎️ tel.kom. 502 331 800

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

  1. Piłę kupiłam mimo dość wysokiej ceny, dzisiaj po dwóch miesiącach jej użytkowania, nazywam ją cudem. Ma idealną moc, jest bardzo bezpieczna w użytkowaniu, baterie szybko się lądują. Polecam.

W jakich technologiach sadownicy przechowują swoje jabłka ?

IMGW-PIB: Prognoza synoptyczna na 50 tydzień roku (13-19.12.2021 r.)