w , ,

Koszt zbioru mechanicznego borówki w 2023r.

Z roku na rok ubywa pracowników chcących podjąć prace w obszarze sadownictwa, a więc producenci borówki decydują się na zbiór mechaniczny owoców. 

Zbiór mechaniczny nie jest w 100% wykonywany tylko przez maszynę. Podczas zbioru wymagana jest wciąż siła robocza do odbioru pełnych platanów i podawania pustych na kombajnie.

Jaki jest koszt wynajęcia kombajnu do zbioru borówki w 2023r.?

Koszt wynajęcia kombajnu do zbioru mechanicznego borówki wynosi od 500 zł do 650 zł za godzinę. Cenę warunkuję lokalizacja w Polsce oraz rodzaj kombajnu.

Marcel Kalinowski, który nabył w roku ubiegłym kombajn Kokan 500L do zbioru borówki deserowej, w tym roku rozpoczął świadczenie usług zbioru mechanicznego. Godzina pracy kombajnu do zbioru borówki deserowej kosztuje 600 złotych. Osoby zainteresowane wynajęciem kombajnu do zbioru borówki proszone są o kontakt telefoniczny z Panem Marcelem pod numerem telefonu: +48 601 533 792

Więcej na temat zbioru mechanicznego borówki w filmie:

 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

  1. Cześć panowie, mam na imie Nadia do Polski przyjechałam z Kijowa uciekając przed wojną. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: https://bit.ly/profil-nadia89-pl

Ceny skupu wiśni – 21 lipca

Zbiory jagody kamczackiej kombajnem OXBO