w , ,

Jakie odmiany jabłoni jesienią w szkółce ? Co nowego dla sadowników ?

Spotkaliśmy się na koniec lata w szkółce ARNO z Ryszardem Nowakowskim, aby dowiedzieć się jakie odmiany jabłoni będą dostępne dla sadowników jesienią 2022 r. 
W swojej ofercie jesiennej posiadamy pełen wachlarz odmian jabłoni. Zaczynając od wczesno owocujących jak Gala do tych najpóźniejszych jak Granny Smith. Dużą popularnością cieszy się w naszej szkółce odmiana Arnika. Posiadamy na ten sezon dla Państwa jeszcze Szampiona Arno, Gale w różnych sportach, Golden DR, Ligol Red, Idaredest. Polecamy odmianę parcho-odporną Chopin. Odmiana ta cieszy się bardzo dużym powodzeniem, nie tylko w sadach ekologicznychZ nowych rzeczy jakie wprowadzamy to odmiana Allegro, która owocuje w sierpniu. Posiadamy również Fuji, Granny Smith, Roat (S) King Red Delicious . Oczywiście, wciąż posiadamy niewielką ilość odmian czerwonomiąższowych, jak Baya Marisa, czy Baya Franconia [ czytaj więcej ].

– informuje Ryszard Nowakowski z szkółki ARNO.

Z video niżej dowiedzą się Państwo więcej na temat odmian jabłoni dostępnych dla sadowników jesienią 2022 roku. Zapraszamy do oglądania:

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem lub zobaczeniem drzewek w szkółce zapraszamy do kontaktu z szkółką ARNO:

📞 607 693 777
☎️ 48 66 11 779
UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Nowe przepisy zabraniające stosowania plastiku zaczną obowiązywać od 2023 roku

Zaniżają cenę Gali – czy, sadownicy sprzedadzą jabłka ?