w

Dzień dobry TVN zawita do kwitnącego sadu pani Doroty w piątek

foto: https://www.grojec24.net/

Dzień Dobry TVN to polski poranny program, którego trzon stanowią rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Ekipa stacji zagości w sadzie pani Doroty Niedbały – sadowniczki, społeczniczki i sołtys Bikówka. Ponieważ występ na żywo przed kamerami jest nie lada wyzwaniem, panią Dorotę będzie wspierał sadownik z sąsiedztwa pan Seweryn Byliniak – czytamy na www.grojec24.net

Inicjatorką całego zamieszania jest Monika Kozłowska – naczelnik Wydziału Edukacji w UGiMG, członkini stowarzyszenia Zmieniamy Grójec.

„Nasze grójeckie sady są najpiękniejsze, gdy kwitną, dlatego chciałabym po raz drugi korzystając z pomocy TVNu, wypromować naszą gminę na całą Polskę” – dowiadujemy się z jej profilu Facebookowego.

Program Dzień dobry TVN gościł już w Grójcu:

„Po raz drugi zapraszamy TVN do naszej Gminy. Tym razem pokażemy nasze kwitnące jabłonie i opowiemy o jabłkach. Znalezienie idealnego sadu nie było łatwe, ale się udało. Program będzie transmitowany z sadu pani Doroty Niedbały, to ona opowie o odmianach jabłoni. Przy organizacji wydarzenia skorzystamy również ze wsparcia  pana Seweryna Byliniaka, pasjonata sadownictwa. Mam nadzieję, że pogoda okaże się lepsza niż ostatnim razem i cała Polska zobaczy grójeckie sady w pełnej krasie. Zachęcam do oglądania Dzień dobry Tvn w piątkowe przedpołudnie” – komentuje wydarzenie Monika Kozłowska w wywiadzie dla www.grojec24.net

Dla przypomnienia program Dzień dobry TVN emitowany  jest  w godzinach 8.00 – 11.30. To jeden z najpopularniejszych programów śniadaniowych. Widzowie oglądają rozmowy prowadzone z zaproszonymi gośćmi, a także z ekspertami z danych dziedzin. Ekspert – sadownik z Grójca będzie miał 4 wejścia na antenę.

źródło: https://www.grojec24.net/

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Dużo zainteresowanych ubezpieczeniami od ryzyka suszy

Komisja dużo wymaga, ale mało płaci