w ,

Agrobard zaprasza na dzień otwarty z super rabatami i loterią! Do wygrania sekator elektryczny Campagnola!

created by dji camera

Agrobard zaprasza na Dzień Otwarty! Do wygrania sekator elektryczny Campagnola!

10 maja firma Agrobard zaprasza wszystkich na wyjątkowe wydarzenie – Dzień Otwarty! Będzie to doskonała okazja, aby skorzystać z specjalnych rabatów na szeroki asortyment produktów oraz wziąć udział w loterii z atrakcyjnymi nagrodami.

15% rabatu na cały asortyment sklepu!

Tylko w dniu 10 maja firma Agrobard oferuje 15% rabatu na wszystkie produkty dostępne w sklepie. To idealna okazja, aby zaopatrzyć się w niezbędne części zamienne, akcesoria i inne produkty niezbędne do pracy w ogrodzie i gospodarstwie.

Promocja obejmuje:

  • 15% rabatu na części NH
  • 15% rabatu na narzędzia Campagnola
  • 15% rabatu na cały asortyment sklepu z częściami 
Dodatkowo czekać będą na Państwa specjalne promocyjne na ciągniki, koparki, kosiarki, maszyny do uprawy oraz wiele wiele innych.

Loteria z nagrodą główną – sekator elektryczny Campagnola!

Każdy z Państwa, kto odwiedzi w dniu 10 maja Agrobard, będzie miał szansę na wygranie sekatora elektrycznego Campagnola o wartości ponad 1500 złotych! Aby wziąć udział w loterii, wystarczy wypełnić ankietę i wrzucić ją do wyznaczonej w sklepie urny. Zwycięzca zostanie wylosowany spośród wszystkich poprawnie wypełnionych ankiet.

Nie przegap okazji!

Dzień Otwarty w firmie Agrobard to wyjątkowa okazja, aby zaoszczędzić pieniądze, zaopatrzyć się w niezbędne produkty i wziąć udział w ekscytującej loterii. Zapraszamy wszystkich miłośników ogrodnictwa i rolnictwa!

Data: 10 maja 2024 r. Miejsce: Firma Agrobard Godziny: 8:00 – 16:00

https://www.facebook.com/reel/755686716377822

UDOSTĘPNIJ

Polskie truskawki 32 zł za kilogram

Rolnictwo 4.0 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi zwiększył kwotę przeznaczoną na nabór