w ,

Wyjaśniamy! Czym różni się najnowszy New Holland T3 od modelu poprzedniego! [VIDEO]

Sadownicy pytali nasz portal o różnice, jakie są między najnowszym ciągnikiem marki New Holland, modelem T3 z roku 2021, a wersją poprzednią z roku 2020. Chcąc udzielić odpowiedzi Państwu, udaliśmy się do Agrobard w Grójcu, gdzie wraz z Piotrem Głogowskim prezentujemy w video różnice:

Firma New Holland szczyci się wieloletnim doświadczeniem oraz wiodącą pozycją rynkową w dziedzinie produkcji ciągników specjalistycznych do pracy w sadach. Nowe ciągniki z serii T3F zaprojektowano i stworzono z myślą o profesjonalnych sadownikach poszukujących wyjątkowo wydajnej, kompaktowej maszyny o mocy od 50 do 72 KM. Maszyny te z łatwością poruszają się między rzędami roślin, zapewniając wysoką wydajność oprysku, uprawy i transportu. Ciągniki kontynuują tradycję oferowania doskonałego poziomu ergonomii pracy operatora, zapewniając mu komfortowe miejsce pracy wyposażone w proste i intuicyjne w obsłudze elementy sterowania. Jeśli szukasz kompaktowej maszyny do pracy w sadzie, tylko ciągnik New Holland zmieści się pomiędzy rzędami Twoich upraw.

Ciągniki z serii T3F, w tym flagowy model T3.75F o mocy 72 KM, napędzane są oszczędnymi i żywotnymi silnikami trzycylindrowymi i oferują niezrównaną wydajność oraz kompaktowe wymiary. Niewiele ciągników specjalistycznych może wykazać się uniwersalnością charakterystyczną dla maszyn z serii T3F. Niska masa i kompaktowe wymiary dają tym maszynom przewagę przy pracy w ograniczonych przestrzeniach sadów i winnic.

Zamów bezpłatny pokaz ciągnika lub maszyny z firmy AGROBARD:

☎️ Łukasz 514 415 555

☎️ Piotr 508 095 407

Najbardziej innowacyjny opryskiwacz sadowniczy w Polsce – Fede, NOWOŚĆ: FOTON

 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kaufland w nieuczciwy sposób wykorzystywać przewagę kontraktową? Prezes UOKiK Tomasz Chróstny wszczął postępowanie

Sprawiedliwe i bezpieczne warunki pracy dla pracowników sezonowych.