w

Ukraińska malina wjechała do przetwórni! Kto pomoże polskim plantatorom malin?

W tym tygodniu do producentów malin dotarła informacja, że przetwórnie mają płacić za maliny około trzech złotych za kilogram lub w ogóle nie przyjmować polskich malin. Wielu z producentów domyślało się, że przyczyną takiej sytuacji może być import ukraińskich malin.

Ceny malin w skupach mają spaść od 3 do 3,50 zł/kg, a w najbliższych dniach zakłady przetwórcze planują zaprzestać skupu malinBardzo dobrze, jest to najlepsza wiadomość jaka mogła do mnie dotrzeć. Wiecie dlaczego? Bo to w końcu zmobilizuje nas do tego, żeby wyjść na drogę, a okazja ku temu będzie już niebawem – mówił Cielmus w filmie.

Domysły wielu producentów skąd takie niskie ceny lub propozycja braku przyjęć polskich malin się potwierdziły, dowodzą tego zdjęcia zrobione przez Łukasza Cielme.

PolOwoc ten moment ❗️❗️Opole Lubelskie Świeża dostawa malin zalewa nasz Kraj – pisze w poście plantator malin Łukasz Cielma i dodaje zdjęcia:

UDOSTĘPNIJ

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Za rok Cielmus otwiera nowy kanał. ABRAMOWICE OD SRODKA
    Ciekawe ile mu płacą za szkalowanie Polskich firm !! Czemu nie protestuje pod zagranicznymi zakładami których jest w Polsce 99% . Kto ci płaci Ciotmus ?? Pojedzie do Polowocu ze ma na placu 2 auta z zagranicy. Gdzie do kraju dziennie wjeżdża 100 . Ciotmus pogromca

    • Ty sam jesteś Patologia. Co się czepiasz? Chłop przynajmniej próbuje coś zrobić w tej sytuacji. A Ty na odległość zalatujesz PISowskim g…em

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skuteczny sposób przeciwdziałania suszy

Rolnicy nie będą musieli czekać na pieniądze